Blog użytkownika Karate_koks

Karate_koks
Karate_koks Karate_koks 26.10.2017, 10:44
Plejstejszon Project not canceled – teaser blog!
344V

Plejstejszon Project not canceled – teaser blog!

Czyli kilka słów o tym jak zamówiłem PS4 slim i nie anulowałem zamówienia J oraz dlaczego. Ten wpis jest małą zapowiedział głównego bloga z pierwszymi wrażeniami i przemyśleniami, którego premiera nastąpi mam nadzieję niedługo.

Wiele osób może (lub nie) być zaskoczonych tą decyzją. Cofnijmy się jednak na chwilę do E3 2017 i tutaj się wszystko wyjaśnia. Jak wszyscy wiedzą MS raczej nie zaskoczył niczym w tym roku i jeśli kogoś nie interesuje (nie ma TV) 4K, HDR i najlepsza jakość grafiki to szczerze mówiąc oferta wypadła cienko. Wiadomo FM7, Cuphead to top pozycje, ale ja bez problemu w nie zagram na moim poczciwym zwykłym XONE. Dlatego od razu po targach zapadła decyzja, że czas kupić PS4. Przypomnę tylko kilka moich wypowiedzi:

 

Totalna kompromitacja i żenada, żal pisać nawet po tym co MS odwalił.

„Największy plus tej całej szopki, że nie trzeba żadnych pieniędzy inwestować w TV 4K i  nowe konsole. Dokupi się PS4 za grosze i przez następne 3 lata na totalnym luzie wszystko można ogrywać na obu sprzętach.

 

I tutaj w zasadzie wszystko powinno być już jasne. Nie będę się rozwodził nad fanbojami, którzy próbowali insynuować, że ściemniam, że nigdy tego nie zrobię itp. Zaślepieńcy mierzili mnie po prostu swoją miarą, ja zawsze mówiłem, że kilka gier na PS4 mi się podoba i są warte ogrania, ale nie wszystkie i nie doznaję orgazmów na widok każdego exa jak ten przysłowiowy „Pelikan”. Czekałem tylko na stosowną okazję cenową, nigdzie się nie spieszyłem, bo wbrew temu, co tutaj się wypisuje na ONE jest w co grać. Takowa nadeszła wiec PS4 slim zmierza do mnie i jutro lub w poniedziałek nadjedzie. Patrząc w jakich cenach MS sprzedaje eSki celowałem co prawda w tańszy zakup, ale stawiając ostatecznie na 2 pady i dysk 1TB wiadomo, że za taki zestaw trzeba dać odpowiednio więcej. Finalnie sprzęt wyszedł mnie 1100 zł, czyli jakieś 400-450 zł taniej niż można kupić w polskich sklepach i wątpię, żeby na Black Friady (rok temu były zbliżone ceny do mojej oferty) było mniej, dlatego postanowiłem dłużej nie czekać.

 

Słowem zakończenia polecam każdemu, kto nie ma TV 4K z wysokiej półki i zadowala go zwykłe 1080p bez dopałek kupić teraz konsolę konkurencji, bo każdy, kto się na to zdecyduje sporo zyska („za grosze przez następne 3 lata na totalnym luzie można wszystko ogrywać na obu sprzętach”). W przypadku, gdy będzie to eSka od MS macie ułatwione zadanie, bo promocji nie brakuje i tu za prawdziwie śmieszne pieniądze można kupić konsolę z 2-3 grami. Z PS4 slim trochę gorzej, ale jak widać też można trafić na rozsądną cenę. Fanbojów olać, grać w to, na co macie ochotę i w cenie praktycznie niższej niż PRO/XOX/TELEFON możecie mieć dwie różne konsole. Polecam rozważyć, bo uważam ze warto i tak naj napisałem w tej chwili jest najlepszy czas na taki zakup.

Tagi:

Oceń notkę
+ +23 -

Xbox Master Race & PS4slim Aware Player
Oceń profil
+ +80 -
Karate_koks
Ranking: 11 Poziom: 83
PD: 70738
REPUTACJA: 24858