Blog użytkownika JaMaJ

JaMaJ JaMaJ 28.12.2013, 15:30
TURNIEJ PRO EVOLUTION SOCCER
543V

TURNIEJ PRO EVOLUTION SOCCER

Z góry sorki za tak późne danie znać, ale najzwyczajniej w świecie sam dowiedziałem się o turnieju dosłownie przed chwilą.
Turniej ma miejsce w Bolesławcu, w klubie Chilli. Turniej będzie miał miejsce już jutro, 29 grudnia. Oficjalna strona tunieju - https://www.faceb(...)=stream. Z organizatorami będę od teraz pozostawał w kontakcie, zatem o przyszłych eventach będę informował z dostatecznym wyprzedzeniem. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, to turniej ten ma dość dużo obłożenie, dlatego jak chcecie się sprawdzić, tudzież spędzić czas w miłym towarzystwie przy piwie (wiem, że rano, ale co tam!) to zapraszam serdecznie. Ja zawsze powtarzam, że właśnie samo wspólne spędzenie czasu jest wystarczającym powodem do spotkania się, ale jeżeli jesteście szczególnie dobrze w grę to czekają Was dodatkowe emocje w postaci zaciętych meczy! Aha - wpisowe w wysokości 20 PLN zapewnie, zdaje się, ciekawe nagrody. Ale tego nie obiecuję, bo nic nie wiem na ten temat.
 
Także wszystkich, którzy na ów turniej przybędą proszę o danie znać i podbicie na samej imprezie, bankowo obalimy niejedno piwo;) Do zobaczenia!
 
PS. Wszystkiego dobrego w nowym roku i zajebistych gier dla Was, Gracze. Nawet dla tych, którzy grają w Fifę;)

Tagi: JaMaJ pro evolution soccer

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +14 -
JaMaJ
Ranking: 1157 Poziom: 41
PD: 9407
REPUTACJA: 3665