Blog użytkownika JaMaJ

JaMaJ JaMaJ 13.12.2013, 12:31
PPE KILLFEST VOL 1 - RELACJA
390V

PPE KILLFEST VOL 1 - RELACJA

Jak to mówią - pierwsze koty za płoty! Pomimo iż frekwencja nie dopisała tak, jakbym sobie tego życzył, to nie przeszkodziło nam to w świetnej zabawie! Wszystko przed nami i liczę, że na następnych imprezkach będzie już tylko lepiej;)

Dzięki wielkie wszystkim obecnym - Alexy, Wtorek, Teveli, Taiho i innym 'znajomym znajomych', którzy dołączyli do pierwszego Killfestu! Shamyek i Jerzus okazali się spóźnialskimi, których obczaiłem że grają dopiero około północy. Wina w tym trochę samej konsoli, w Playstation 3 było bowiem tak, że jak ktoś logował się do PSN do wyskakiwało powiadomienie, że dana osoba jest online - w Playstation 4 tego feature'u brak. Także na przyszłość dla wszystkich - jak już gramy, a chcecie dołączyć to wbijajcie na 'Imprezę' albo napiszcie wiadomość - inaczej nie będziemy wiedzieć, że ktoś jeszcze chce grać. 

 

Anyway - było zajebiście i bardzo miło spędziłem z Wami wieczór! Fajnie, że nie skupiliśmy się na samej grze, ale zagadywaliśmy się prawie na śmierć - w trakcie grania obgadywaliśmy wszystkie możliwe tematy;) A i w samej grze nienajgorzej nam szło - jedne mecze wygrywaliśmy do zera, inne do zera w dupę, ale grało się przednio! Pomimo paru incydentów po drodze - Alexego nie było słychać na czacie, a Wtorka nie chciało dołączyć do gry, bo rzekomo skończył mu się abonament PS+ - udało się wszystko w miarę sprawnie zorganizować. Na streamie momentami mieliśmy 3 osoby oglądające (!!!) także niech się one wypowiedzą jak to wyglądało. Jak jakość streamu i kogo było słychać? Czy tylko mnie jako hosta czy wszystkie osoby będące na czacie?

 

Trwają już małe przymiarki do następnego eventu, myślałem, że może ogarnęlibyśmy się jakoś w przedświąteczny weekend lub dzień przed wigilią na X-MAS KILLFEST VOL 2;) Fajnie by było jakby udało się zorganizować, powiedzmy, minimum 12 osób. Moglibyśmy wtedy grać tylko i wyłącznie we własnym gronie. Także liczę na Was! Przecież dużo osób szarpie w Killzone więc dawajcie do nas, nie ma co się wstydzić! Pomimo tego iż graliśmy pierwszy raz - ze wszystkimi rozmawia się jak ze starymi kolegami - to najbardziej uwielbiam w naszej subkulturze.

 

Dzięki wielkie wszystkim obecnym i powiedzcie o naszym graniu babciom, wujkom i koleżankom - niech ochoczo wbijają na PPE oraz na nasze Killfest!

Pozdrawiam serdecznie,

Wasz JaMaJ

Tagi: JaMaJ killfest killzone: shadow fall

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +14 -
JaMaJ
Ranking: 1157 Poziom: 41
PD: 9407
REPUTACJA: 3665