Blog użytkownika JaMaJ

JaMaJ JaMaJ 15.08.2013, 17:12
GRAND THEFT AUTO V#3: GTA Online biczys!
453V

GRAND THEFT AUTO V#3: GTA Online biczys!

Raptem kilkadziesiąt minut temu światło dzienne ujrzał trailer do GTA Online. Wrażeniami na gorąco dzielę się z Wami ja - naczelny świr od GTA!
 
 
 
No i jest, wszystko wiadomo! Rockstar uraczyli nas GTA Online reveal trailer'em, z którego dowiadujemy się oszałamiającej wręcz liczby nowych rzeczy zaimplementowanych w trybie online. Osobiście myślałem, że odbędzie się to tak jak miało to miejsce w GTA IV lecz z dodatkiem predefiniowanych misji.
 
Ale oczywiście szefowie z Rockstar nie byliby sobą gdyby nie sprzedali nam kopa prosto w jaja, w dodatku w rozpędu. 
co się okazuje? Poza standardowym freeroam'ingiem mamy tu do czynienia niemalże z odwzorowaniem singla na potrzeby jatki w multku! Czyli, cholera, będziemy mieli do czynienia z misjami, mam nadzieję powiązanymi fabularnie, w których uczestniczyć będzie mogła nasza ekipa maniaków. Czeka nas coś na miarę co-op'a, którego tak się wszyscy w GTA domagali! Powraca oczywiście system 'crew' czyli drużyn, klanów, które to zakładaliśmy na potrzeby multiplayer'owej jatki w Max Payne 3. Problem z zakładaniem drużyn w GTA Online odchodzi do lamusa, bowiem nasza ekipa automatycznie będzie miała barwy klanowe znane właśnie z MP3. Czyli jak konkretnie szlagowaliśmy się w Max Payne 3, to przesiadka w świat GTA będzie czystą formalnością. Co potwierdza również fakt, że sam syatem strzelania wygląda na żywca wyciągnięty z Max Payne 3, co jest doskonałą wiadomością. Na potwierdzenie mych słów można obczaić poniższy filmik:
 
 
Dodatkowo, w samym już trailerze GTA Online wszystkie te przypuszczenia potwierdzają się. Czyli o najciekawszą warstwę gry - strzelanie, możemy być spokojni. A co w ogóle wywaliło mnie z kapci to fakt, że w GTA Online będziemy prowadzić cyfrowe życie, które nie ograniczy się do prostego przebywania w Los Santos, ale właśnie życia w nim. Kupimy mieszkanie, zapełnimy garaż tuningowanymi furami, zkustomizujemy naszego bohatera. Do tego dochodzą patenty typu tworzenie własnych wyścigów czy death match'y z rozstawianiem elementów czy broni. Wygląda na to, że faktycznie będzie się można pozbyć całej reszty gier i zanurzyć się na dobre w tej jedynej, właściwej. Jak tylko rozkminię więcej patentów i dodatkowo powymyślam nowe chore teorie to na pewno nie omieszkam się z Wami nimi podzielić. A tymczasem oglądać i jarać się! Howgh!
 
PS. Wygląda na to, że Rockstar oficjalnie potwierdziło możliwość jarania jointów w grze:) oto dowód:

Tagi: Grand Theft Auto V JaMaJ

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +14 -
JaMaJ
Ranking: 1155 Poziom: 41
PD: 9407
REPUTACJA: 3665