Blog użytkownika JaMaJ

JaMaJ JaMaJ 21.05.2013, 20:45
Random bullshitness #2 Xbox One is here.
480V

Random bullshitness #2 Xbox One is here.

Xbox One is here. Co teraz?

 

 
 
A więc jest! Microsoft ujawnił swojego next gen'a. Od początku konferencji używali terminu 'home entertainment centre' zamiast 'game console', co nie nastrajało optymistycznie. No i nasłuchałem się o amerykańskiej telewizji, oj nasłuchałem. 45 minut minęło zanim w ogóle zaczęli mówić o grach. Spielberg reżyseruje serial Halo (za pół roku okaże się, że reżyseruje tylko pilota), W Call of Duty jest taka technologia, że -cytuję- "jak podpływasz do ryb to one odpływają", a poza tym... UWAGA UWAGA... Call of Duty Ghosts w wersji na xbox one będzie miało EKSKLUZYWNE dlc! Tym mnie ostatecznie przekonali do kupienia konsoli! Ok, nie znacie mojego podejścia do serii Call of Duty i nie wyczuli sarkazmu więc podpowiem - tak, nabijam się:) Przynajmniej Microsoft nie powiedział nic o always online, ale też nie zaprzeczyli, czyli sprawa pewnie jest niestety aktualna:( Technicznie: 8gb RAMu. Dużo mało? Na architekturę konsoli to dużo. Ale nie podali, że będzie to najszybszy z dostępnych - DDR5. Pesymista pomyśli, że chodzi o DDR4, ale nie przesądzajmy. Sądziłem, że Microsoft skupi się na zrobieniu z następnej swojej konsoli maszynę do Netflixa i tego typu usług porządanych w Stanach, ale... No celują w inny target. I nie wygląda mi na to, że celują w gracza hardcorowego, co dla mnie jest trochę przykre, przyznaję. Wygląda, że będą gry na nowego xboxa, 15 exów (8 nowych IP) w pierwszym roku istnienia - to dużo! - ale Sony swoją przed-E3-konferencją skupili się tylko i wyłącznie na grach, co mi bardziej odpowiada. Microsoft skupił się na ładnej prezentacji - występowały dwie kobiety, bo zabrakło ich na konferencji Sony. Microsoft pokazał wygląd konsoli, bo Sony nie pokzało PS4. Z marketingowego punktu widzenia Microsoft wszystko dobrze rozwiązał, ale come on!! GRY!
 
 
Tak czy siak - przedstawienia obydwu gigantów mamy za sobą, w związku z czym czeka nas arcyciekawe E3 skupiające się tylko i wyłącznie na grach, tudzież telewizji;) Kończę z tym dokuczanie, liczę, że Microsoft zechce wygrać moje względy pokazują mi na E3 wszystkie 8 planowanych przez nich nowych tytułów. To by było coś!
 
 
P.S.1 Powraca NBA Live - liczę na walkę równego z równym z serią 2K.
P.S.2 EA UFC - pokażcie gameplay, a będę uchachany.
P.S.3 Serwis CVG podaje, że każda gra będzie wymagała instalacji. Druga instalacja tej samej płyty na innym koncie będzie wymagała dodatkowej zapłaty - niech to będzie głupia plotka, błagam! LINK - otwierać w nowym oknie.
 
Plus, już kończę, już kończę. Co byście powiedzieli za dostawanie achievementów za oglądanie telewizji? ;)
 
UPDATE:
Xbox one nie wstecznie kompatybilny z X360. Achievementy przenoszą się.
News z CVG prawdziwy. Potwierdzony przez Microsoft.
I NIE BĘDZIE ALWAYS ONLINE. Uff!
 
UPDATE 2:
Konsola nie będzie działać bez podłączonego Kinecta, który to będzie dołączany do każdej konsoli.
 
 

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +13 -
JaMaJ
Ranking: 1623 Poziom: 41
PD: 9407
REPUTACJA: 3650