Gamingowe Rozkminki Tyskiego

GieeRTe

TyskiPL TyskiPL 15.04.2020, 17:40
Mikrotransakcje i lootboxy - zapraszam do ankiety! [ZAMKNIĘTE]
165V

Mikrotransakcje i lootboxy - zapraszam do ankiety! [ZAMKNIĘTE]

Cześć! Tak się składa, że szykuję się do obrony pracy magisterskiej i w tym celu przeprowadzam kwestionariusz na temat podejścia polskich graczy do mikrotransakcji i lootboxów. Zainteresowani wypełnieniem jej? Zapraszam po szczegóły!
EDIT: Ankieta już zamknięta

ANKIETA JUŻ ZAMKNIĘTA. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ I MIELI CHĘĆ WZIĄĆ UDZIAŁ. NA TEN MOMENT MOGĘ ZDRADZIĆ JEDYNIE, ŻE CO PRAWDA, NIE MOGĘ STWIERDZIĆ ILE OSÓB Z PPE WYPEŁNIŁO, ALE OGÓŁEM ANKIET ZEBRAŁEM 662. 

 

Wspominałem o tym od dawna. A to na blogu, a to w komentarzach pod newsami, a to na forum... pora w końcu przejść do czynów :]

 

Nie przedłużając zbędnie wstępu - ankieta dostępna jest pod tym adresem: 

 

https://forms.gle/6AxYiReGMYkGP1dV6

 

Wypełnienie jej zajmuje ok. 10 minut. 

 

Zdaję sobie sprawę, że kwestionariusz ten nie należy do najambitniejszych i najlepszych. Jego wyniki, ze względu na liczbę wyników i sposób w jaki docieram do osób badanych dadzą podgląd umożliwiający prędzej wyznaczenie kierunku większym badaniom niż objawienie prawdy o całym polskim rynku gamingowym. Mam jednak nadzieję, że dzięki niej nie tylko obronię tytuł magistra, ale również zainspiruję innych badaczy do zajęcia się zagadnieniami polskich Graczy, mikrotransakcjami itp. 

 

Link nie wczytuje się, co robić?!

Ankieta wystartowała dzisiaj i w ciągu 2 godz. liczba ankiet przekroczyła 60. Możliwe, że taki wzrost natężenia ruchu na stronie przekroczyło oczekiwania Googla, ponieważ w pewnym momencie zaczyna doszukiwać się - ze względów bezpieczeństwa - nienaturalnej aktywności wokół strony. W efekcie tego może Wam wyskoczyć taki obraz: 

Co robić w takim wypadku? Ja póki co znam 3 rozwiązania tego problemu: 

  • Sprawdź link alternatywny: https://docs.(...)nk  
  • Czasem działa po prostu odczekanie nieco czasu i spróbowanie ponownie, 
  • W moim przypadku i paru innych osób działa skopiowanie adresu z pola Adres URL (na screenie, koniec wpisu) i wejście w niego. 

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i będę wdzięczny za udostępnianie tej ankiety dalej :) 

 

Pozdrawiam, 
TyskiPl

Tagi:

Oceń notkę
+ +13 -

GeoGamer
Oceń profil
+ +42 -
TyskiPL
Ranking: 752 Poziom: 46
PD: 13623
REPUTACJA: 3841