Chwile ulotne

czyli Wszystko co zżera mój czas ;]

Look-e Look-e 27.05.2013, 20:29
Chwile ulotne #1 - Mój pierwszy raz + "stara" Wirtualna historia Batmana
380V

Chwile ulotne #1 - Mój pierwszy raz + "stara" Wirtualna historia Batmana

Witam na moim niewiarygodnie niewiarygodnym blogu. To mój pierwszy blog w ogóle, a jako że "nasz" extreme'owy serwis zachęca do dzielenia się swoim zdaniem, tak i mnie złapała chętka na wylanie gorzkich żali na ppe, co by głowie lżej było.

To mój pierwszy wpis i mam nadzieję że nie ostatni. Z tego względu ta notka nie ma ważniejszego tematu, a "jedynie" krótkie wprowadzenie dla tych którzy przypadkiem, a może i zamierzenie tutaj wpadli (wiem, wiem... że niby piszę o sobie...). No i mały bonusik z przed kilku miechów, który wstawiam, żeby trochę "napchać" głowę, hehe...


Interesuję się m.in. grami video i komputerowymi, filmem, komiksem i muzyką. Więc nietrudno zgadnąć, że wpisy będą w większości dotyczyły tych zagadnień. Spodziewajcie się niepodziewanego, bo będzie o wszystkim i o niczym.


Na koniec mały bonusik, a mianowicie napisany daaaaawno temu (bo w okolicach wydania Batman: Arkham City) tekst mojego autorstwa, który pojawił się na starym ppe. Wirtualna historia Batmana się zwał. Czyli Moje 3 grosze na temat gierek z uszatym w roli głównej plus średnie ocen tych gier z Gamerankings i Metacritic. I każdy już wie czy warto czy nie. Zacząłem od ery PSOne, bo jak pewnie masa z Was na takiej zbudowałem fundamenty pod moje hobby. Brakuje tam recki LEGO Batman i Batman: Arkham Assylum, z tego względu że mimo wszystko były to dość świeże produkcje i każdy zainteresowany raczej je znał. Prócz tego zabrakło też dość świeżej gry Batman - The Brave and the Bold Videogame na Wii/DS'a, nad czym ubolewam i z pewnością kiedyś pojawi się przybliżenie tej nieznanej u nas produkcji.


Tekst do przeczytania pod tym adresem: http://www.ppe.p(...)ana.html


Planuję zrobić z tego dział w którym przedstawiał będę wyprawy innych komiksowych herosów w sąsiednią branżę jaką jest branża elektronicznej rozrywki. Regularność zależy od tego czy znajdę trochę czasu i czy komuś prócz mnie będzie się chciało to czytać... ;]


To by było na tyle w dniu dzisiejszym. A co następnym razem? Zajrzyj, a się przekonasz. Inaczej Venom zje twojego psa! Ha!

 


Pozdrawiam,


Look-e/Wookie/Lookas itd. itp.

Tagi: batman wirtualna historia Wirtualna historia Batmana

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +32 -
Look-e
Ranking: 195 Poziom: 62
PD: 31577
REPUTACJA: 5043