Blog użytkownika Iselor

Iselor Iselor 23.10.2019, 22:09
Gralnia #15: The Inner World
59V

Gralnia #15: The Inner World

Mini recka/opis fajnej przygodówki.

Pudełkowa wersja gry z serii "Dobra Gra" zawiera niestety buga powodującego zwis w pewnym momencie, uniemożliwiający ukończenie gry. Na szczęście jest w sieci łatwo dostępny patch :)
The Inner World jest przygodówką jak najbardziej klasyczną z bardzo ładną muzyką i rysunkową grafiką. Akcja rozgrywa się w fantastycznej krainie Asposii, której mieszkańcy to podobni do ludzi, humanoidalni Asposianie. Niestety, życiodajne fontanny wiatru, które utrzymują Krainę w de facto egzystencji przestają działać, a świat Asposian nawiedzają okrutni pradawni bogowie...Młody Robert przez przypadek zostaje wmieszany w całą aferę bardziej niż by sobie tego życzył i to jemu przyjdzie próba ocalenia świata - jemu, czyli Graczowi.
Zagadki w grze są czasem logiczne, czasem niezbyt, ale trudne nie są - w dodatku w grze zaimplementowano dobry system podpowiedzi. Nie ma co pisać o interfejsie bo ten jest taki jak w klasycznych grach tego typu. Na pewno do plusów (poza ww. grafiką i muzyką) zaliczam humor i świetnie podłożone głosy. Sam świat i fabuła mi się podobały, choć to nie jest poziom mistrzowski, ale jest ok. Szkoda tylko że gra ma tylko jednego sejwa, który jest ciągle nadpisywany :(
Niektórzy mówią że gra jest za krótka, ale wg mnie jest w sam raz. Polecam fanom przygodówek.

Tagi:

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +33 -
Iselor
Ranking: 2435 Poziom: 31
PD: 4703
REPUTACJA: 2166