Blog użytkownika montana

montana

montana montana 03.12.2013, 00:54
Najlepsze recenzje użytkowników PPE część VII
781V

Najlepsze recenzje użytkowników PPE część VII

Nagród nie ma, ale też jest zajebiście.

Szósta część niekończącej się sagi właśnie za nami. Nie było fajerwerków i niemal jednogłośnie wygrała recenzja Darka Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, który jest na fali, bo to jego drugie zwycięstwo z rzędu. Miejsce drugie przypadło tekstowi Plugawego o Dino Crisis 2, a podium zamyka Kazuya86 z Chrono Crossem. W zasadzie ci dwaj panowie wymienili się miejscami sprzed tygodnia, kiedy to również recenzja poświęcona grze Chrono Cross zajęła trzecią lokatę. Przypadek? Wątpię.

 

Bez zbędnego mielenia jęzorem chronologicznie 10 następnych tekstów, na które głosujemy w tym tygodniu. Podawajcie  w komentarzu 3 tytuły recenzji, gdzie za pierwsze miejsce naliczane są 3 pkt, za drugie 2, a za trzecie punkcik jeden. Przypominam, że głosy od osób niezalogowanych nie są brane pod uwagę. PPE jest tak fajnym miejscem, że warto sobie założyć konto. Tak wiem jestem leniwy i skopiowałem ten tekst sprzed tygodnia, ale spać mi się chce ;D Oto teksty, na które należy oddać głosy w tym tygodniu:

 

 

1. Crash Bandicoot 3: Warped

2. MadWorld

3. Rumble Racing

4. Suikoden II

5. Legend of Mana

6. Final Fantasy VIII

7. BioShock Infinite

8. Manhunt

9. Sly Cooper: Złodzieje w czasie

10. Project Zero 2: Wii Edition

 

Głosowanie trwa od 3 do 9 grudnia włącznie. Zachęcam jednak, żeby nie czekać do ostatniego dzwonka. Tak, ManoWar74 zdążyłeś tym razem rzutem na taśmę minutę przed zamknięciem lokalu ;p

 

Jako, że wczoraj pani ta skończyła 32 latka to nie może pojawiać się tu inny utwór:

 

Tagi: najlepsze recenzje ppe najlepsze recenzje użytkowników

Oceń notkę
+ +1 -

Go ahead, make my day!
Oceń profil
+ +147 -
montana
Ranking: 16 Poziom: 81
PD: 66404
REPUTACJA: 42111