Opowieści z Grypty

Mr.Darko Mr.Darko 10.08.2015, 17:36
Nadszedł czas aby zakupić najlepszą konsolę w galaktyce!
609V

Nadszedł czas aby zakupić najlepszą konsolę w galaktyce!

Żadne Plejstejszyn, Xklocki, czy inne Łiju Łiju Łiju lub pier3DSy, a właśnie Brick Game powinien być sprzętem, na który rzucicie łaskawym okiem i czym prędzej zakupicie go w najbliższym kiosku lub u znajomego Wani na giełdzie handlowej!

Plusów zakupu tej świetnej maszyny jest od groma, ale ja wymienię tylko te najważniejsze. No to zaczynajmy.

1. Jest tania. Na Allegro nowa sztuka jest już do wyrwania za niecałe 5 zł. 5 zł, rozumiecie!? To niewiele więcej od tego ile liczą sobie producenci wina za "czy pindzisiąt". Po co wydawać ponad tysiaka, jeżeli możesz się dobrze bawić za piątaka? 

2. Ma masę gier, które dostajesz wraz z zakupem konsoli. Nieśmiertelny Tetris, Pong, Czołgi, Wyścigi F1 i wiele innych, a to wszystko w pięknej retro-oprawie. Kiedy nowe gry kosztują ponad 200 złotych, Brick Game idzie inną drogą - kupujesz konsolę i dostajesz dziesiątki, wielopoziomowych pozycji co gwarantuje setki albo i tysiące godzin. Jedynym minusem jest konieczność zakupu baterii, ale to nadal dużo mniej niż 200 zł! Niektóre konsole oferują 9999 tytułów w 1 konsoli. Beat it Sony, Microsoft und Nintendo!

3. Jest lepszym towarzyszem podróży niż 3DS (choć gorszym niż alkohol). Koniec z sytuacją, gdy po 5 godzinach zabawy konsolka N odmawiała posłuszeństwa, a gniazdka w starych pociągach PKP, czy innego ujstwa jak nie było, tak nie ma (pedolino jest dla najbogatszych Polaków, a tych jest ograniczona lista). Dwie zapasowe baterie i nikt nie zabierze Ci przyjemności w obcowaniu z Tetrisem na trasie Gdańsk - Zakopane.

4. Brak połączenia sieciowego. Nie będziesz się wnerwiał, że usługa znowu nie działa, bo jej zwyczajnie nie będzie. Zaoszczędzisz 200 zł rocznie i nie będziesz musiał płacić za żadne lajwy, ani plusze (pomyśl ile baterii za to kupisz albo piwa). Nikt Ci nie podniesie ceny za subskrypcję roczną, kwartalną, miesięczną ani tygodniową!

5. Brak DLC. Nikt nie będzie Ci próbował wcisnąć dodatkowych klocków, lakierów na F1, czy ukrytych poziomów. 

6. Społeczność Brick Game nie wdaje się w żadne wojenki konsolowe, bo tak na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, że było, jest i będzie najlepszym towarem dostępnym na rynku. Tru love, no hate #brickgamemasterrace

7. Problem głośnej pracy konsoli nie istnieje, bo nie ma w środku wiatraka.

8. Nigdy nie doświadczysz kręgów śmierci, diod śmierci, spalonego zasilacza, piasku w konsoli (pozdro Blond). Brick Game jest nieśmiertelny i biodegradowalny.

9. Pracownicy PR odpowiedzialni za umacnianie marki  Brick Game  nigdy nie tworzą kont na portalach o grach wideo. A nawet jeżeli, to są niewykrywalni.

10. Konsole dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz kształtach. 1 panel do N3DSa = 20 konsol Brick Game . Wniosek jest prosty.

Na koniec niech przemówi zdjęcie szczęśliwego klienta. 

Jest to materiał sponsorowany. Za napisanie go otrzymałem 5 złotych + 2 gratisowe baterie do Brick Game #brickgame4derealplayas

Tagi: baterie brickgame masterrace nohate piwo

Oceń notkę
+ +41 -

Obiektywnie 10/10. Subiektywnie 1/10.
Oceń profil
+ +36 -
Mr.Darko
Ranking: 187 Poziom: 63
PD: 32290
REPUTACJA: 8683