Opowieści z Grypty

Mr.Darko Mr.Darko 15.12.2013, 21:44
eRPeGowy przegląd tygodnia #4
230V

eRPeGowy przegląd tygodnia #4

1. Gra action - RPG, The Witch and the Hundred Knight pojawi się w Europie 21 marca 2014. Będzie, to tytuł ekskluzywny dla Playstation 3. Producentem gry jest Nippon Ichi Software, twórcy m.in. Disgaei. W grze wcielamy się w tytułowego Hundred Knighta, który pomaga pewnej wiedźmie w opanowaniu świata.
 
2. Fable Anniversary, czyli odświeżona, pierwsza część serii ukaże się na Xboxa 360 - 4 lutego 2014 w Stanach Zjednoczonych. Kupujący egzemplarze premierowe zostaną wynagrodzeni dodatkowymi strojami i broniami oraz specjalnym kapeluszem, którym będzie można przyozdobić avatara w Xbox Live.
 
3. Na dzień 21 lutego 2014 wyznaczona została premiera Ys: Memories of Celceta w Europie. Gra ukaże się na PS Vita.
 
4. Pod koniec grudnia w Japonii zadebiutuje na PS Vita gra Damascus Gear: Tokyo War Begins. Zapowiada się ciekawa rozwałka z mechami w roli głównej. 
 
5. Po zakończonej sukcesem akcji zbierania funduszy na Kickstarterze, firma Dreadlocks potwierdziła, że ich gra pt. Dex ukaże się na Wii U. Jest, to dwuwymiarowa gra RPG osadzona w klimacie cyberpunka.
 
6. Japonia doczekała się otwarcia kawiarni, w której można skosztować specjałów rodem z Dark Souls. Czekają tam na klientów napoje (Fireball, Soul Arrow, Estus Flask) oraz dania (Serpent Soldier meat, Arm of Black Dragon Kalameet, Knight of Sunlight pasta) prosto z Lordran.
 
7. Znany jest tytuł nowej odsłony "Tales of" - Tales of Zestiria. Gra ukaże się jako tytuł ekskluzywny dla Playstation 3. Zestiria zapowiadana jest jako powrót do korzeni serii.
 

Tagi: news podsumowanie rpg

Oceń notkę
+ +3 -

Obiektywnie 10/10. Subiektywnie 1/10.
Oceń profil
+ +36 -
Mr.Darko
Ranking: 124 Poziom: 63
PD: 32253
REPUTACJA: 8650