Blogowe dexxa wypociny

dexx dexx 17.12.2013, 14:43
Konsolometr dla PSV oraz 3DS ??
292V

Konsolometr dla PSV oraz 3DS ??

Mam do Was pytanie o konsolometr jak już jesteśmy przy zmianach na PPE to ciekawe czy zgredzi myślą o konsolometrze na platformy przenośne ??

Wiemy że konsolometr to ważna sprawa. Nie wiem jak większość ludzi ja zawsze patrzę jak tam się ma konsola po całym miesiącu. Jaka jest kondycja co pisze pod konsolometrem i co przyniesie przyszłość. Zapowiedzi obok konsolometra, plotki czy jakieś wyniki sprzedaży.

Zawsze ciekawi mnie jak kondycja wyglądała na przestrzeni lat, jaka średnia z tego wyszła.

I tak oto rodzi się pytanie kiedyś praktycznie była jedna konsolka przenośna i nie miała żadnej konkurencji a byl to Gameboy i potem Gameboy Color. Piekne i niesamowite konsolki i do dziś mogą cieszyć i zaskoczyć nas. Jednak ja nie o tym co sądzicie żeby na łamach psx extreme był też konsolometr dla konsolek przenośnych ??

Konoslometr dla PSV i 3DS ?? jaka jest ich kondycja miesięczna fajnie by było zobaczyć. Nie wiem czy już kiedyś taki pomysł się komuś narodził. Co o tym sądzicie ?? głosujcie i wypowiadajcie się może jak będą wyniki na TAK to zgredzi to zobaczą i coś nam dają  ( dwie rubryczki dla konsolek przenośnych). Ja jestem na tak.

Tagi:

Oceń notkę
+ +12 -

Kimi is a legend...a champion on and off the track
Oceń profil
+ +161 -
dexx
Ranking: 7 Poziom: 86
PD: 79555
REPUTACJA: 32343