Blogowe dexxa wypociny

dexx dexx 06.03.2019, 07:36
Nier Automata Game of the Yorha Edition - Unboxing
1022V

Nier Automata Game of the Yorha Edition - Unboxing

Hej !
Wreszcie do mnie doszła, wreszcie mogłem poczuć ją, rozfoliowywanie to dla gracza piękna chwila, świat przestaje się kręcić, a słońce blednie, to rytuał :)

Sam mam tak, że nie zawsze kupuje nowe sztuki, wiadomo są okazje kupić w stanie idealnym używkę to się kupuje, ale są i wyjątki jak Lis, Wiedźmin czy właśnie Nier. Preorder złożony i czekam, lekko był poślizg, okazało się że gra nie wyszła w dużym nakładzie i mało sklepów ją ma a jak już ją mają to w ilości kilka sztuk.

Zaczynamy :) Nier w folii, nie tykana, smyrana, lizana :D czuję dreszczyk emocji zaraz będę z niej zrywać te lateksowo plastikowe foliowate szaty :D

I tył również interesujący :) pokazujący co wchodzi w skład edycji oraz opis ogólny.

Chwilka chwilka, nie stawiała oporu i folia zdjęta, poczuć było ten zapach nowości, świeżości, nigdy taki zapach nie fascynuje jak przy rozpakowywaniu gry, bo czy taki zapach fascynował by nas w KFC, sklepie spożywczym czy w pracy przy porannej kawie ? niekoniecznie.

Otwieramy pudełko, rzucają nam się w oczy kartki po lewej, niestety na wszystkie skórki, DLC oraz motyw na Ps4 są kody wiadomo znak naszych czasów, mogli by przynajmniej tą arenę do walk dać na płycie, no ale trudno, dobrze że gra nie jest zbugowana i w całości na płycie :)

I strona z kodami

Jak możemy zauważyć pod płytą są napisy, tak to druga strona okładki, kusi mnie żeby ją założyć,  okładka bardzo fajna z samymi grafikami bez opisów czy loga systemu - tutaj ps4 ( na wersję xboxa ciągle czekamy, mam nadzieję że również będzie w pudełku)

Tutaj mamy co jest pod spodem jak wyciągniemy płytę

Tutaj mamy drugą stronę, grafika taka jak na głównej stronie jednak powiększona i beż napisów.

I całość razem z kodami

Dziękuję i do następnego razu :)

NieR:Automata w edycji Game of the YoRHa zawiera: 

  • Podstawową wersję gry 
  • Dodatek DLC 3C3C1D119440927
  • Dodatkową cyfrową zawartość w postaci 4 projektów podów (Grimoire Weiss Pod Skin, Retro Grey Pod Skin, Retro Red Pod Skin i Cardboard Pod Skin)
  • Cyfrowy dodatek Mechaniczna Maska
  • Dynamiczny motyw dla systemu PS4
  • 15 awatarów PSN
  • Skórki dla podów Play System Pod Skin oraz amazarashi Head Pod Skin
  • Na wszystko są kody wiadomo oprócz gry

Pozdro dexx.

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +23 -

Kimi is a legend...a champion on and off the track
Oceń profil
+ +188 -
dexx
Ranking: 10 Poziom: 88
PD: 85173
REPUTACJA: 38173