Blog Urala

i Prowokatora
Ural Ural 29.07.2010, 21:11
NiecenzURALna parodia Faktów...
231V

NiecenzURALna parodia Faktów...

Hmmm.... Hmm... No dobra, pora na szczere wyznanie. Nie wiem czy wiecie, ale Ściera mnie cenzuruje. Jest to niestety niepodważalny fakt, który niezmiernie mnie boli, bo psuje mi wiele prowokacyjnych dowcipów. Najbardziej drastycznym następstwem słownego kłusownictwa Ściery było potajemne ciachnięcie mojego kulturalnego i CENZURALNEGO damsko-męskiego żartu w przedostatnim HP! Sam sobie coś pomyślał i ocenzurował babol jeden, ale nic - postanowiłem go przechytrzyć więc badajcie to szybko, zanim i to wywali!

Hmmm.... Hmm... No dobra, pora na szczere wyznanie. Nie wiem czy wiecie, ale Ściera mnie cenzuruje. Jest to niestety niepodważalny fakt, który niezmiernie mnie boli, bo psuje mi wiele prowokacyjnych dowcipów. Najbardziej drastycznym następstwem słownego kłusownictwa Ściery było potajemne ciachnięcie mojego kulturalnego i CENZURALNEGO damsko-męskiego żartu w przedostatnim HP! Sam sobie coś pomyślał i ocenzurował babol jeden, ale nic - postanowiłem go przechytrzyć więc badajcie to szybko, zanim i to wywali!xxxxx

 

Aha kilka spraw wymaga wyjaśnienia. Żeby nie było ocenzurowany dowcip sprytnie udało mi się wpleść w relację z E3 na PPE (o tutaj), że się nie skapnął - a wierzcie mi, Ściera wyniucha prawie wszystko i nas ugrzecznia. Kwestia dwa - poniżej filmik autorstwa Ojca Prowokatora, słynnego pizgacza kremu z Pizgowa, a kto go zna, ten wie... że jest to prymitywne, niecenzuralne, nie dla dzieci, prostackie, prowokacyjne, żałosne i tandetne, pożal się Boże i ogólnie syfiate, dlatego w sumie nie oglądajcie tego, pograjcie w coś lepiej. No i naprawdę omijajcie szerokim łukiem, no!


 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +4 -
Ural
Ranking: 6423 Poziom: 18
PD: 1157
REPUTACJA: 363