SKLEP

Oceń profil
+ -31 -
peksa
Ranking: 842 Poziom: 38
PD: 7947
REPUTACJA: -1798
Konsole
PlayStation PlayStation 2 PlayStation Portable SNES Atari 5200 PC
Ostatnie osiągnięcia
Bolt się chowa Szperacz Czytać każdy może Mam horom curke, dej świerzaka

Imię i nazwisko: PC&Xone vs PS4 Console Wars

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18 lat

Dołączył: 13.07.2015

Dałem plusów/minusów: 212/502

Otrzymałem plusów/minusów: 1191/2049

Napisałem komentarzy: 621

Założyłem dyskusji: 0

Napisałem postów na forum: 6

Osiągnięć zdobyłem: 72/215 (33%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 0

Dodałem ogłoszeń: 0

Dodałem rozgrywek online: 0

Napisałem blogów: 16

Dodałem gramotów: 0

Dodałem wydarzeń: 0

Aktualnie gram w: Spider-Man: Edge of Time

Oceniłem: 91 tytułów

Gram: 1 tytuł

Mam: 0 tytułów

Ukończyłem: 28 tytułów

Chcę zagrać: 1 tytuł

O sobie

Ostrzeżenie, które widnieje na profilu zostało zaszczytnie nadane na konto "peksa", za obrażenie moderatora wulgarnym słowem (oł je!!!), które było niczym kula .464 wystrzelona w wiadomości prywatnej. Sytuacja wyglądała tak, że zostałem poproszony o zajęcie stanowiska w sprawie a wiadomo, że najlepiej odpowiedzieć ołowiem. Niezwłocznie odpowiedziałem wulgarnym słowem, niczym Billy Kid czy Jassie James sięgający po broń z szybkością błyskawicy. Zachowałem się nieodpowiednio, gdyż wielka spluwa przy spodniach to wielka odpowiedzialność, dlatego przestrzegam wszystkich aby nie używali wulgarnych słów skierowanych do moderatorów w wiadomościach prywatnych, ponieważ zostaniecie ukarani. Warto podkreślić, że podczas dwuletniej obecności na portalu użyłem tylko raz wulgarnego słowa, gdyż obiecałem ukochanej nigdy nie korzystać ze swojego wielkiego czarnego rewolweru odlanego z Excalibura Króla Artura poświęconego przez papieża. Nic nie poradzę, że lubię odciągać cyngiel, naciskać spust, poczuć w nozdrzach gryzący zapach prochu i głuchy dźwięk bezwładnie padającego rywala. Pić wino, tańczyć, udając wilka wyć do księżyca, pojedynkować się, bić się na pięści,mieć intymne momenty z dziewkami. 

Przestrzegam również przed nadmiernym dawaniem minusów komentarzom, które zostały spłodzone przez jedno konto, ponieważ również możecie zostać za to ukarani. Również to przyczyniło się do nałożenia na mnie ostrzeżenia.

Jednak moje konto "peksa" jest kontem przyjaznym dlatego z własnej woli postanowiłem naprawić krzywdę kontu, które zostało skrzywdzone przez moje konto. Nie chcę aby inne konto cierpiało katusze, dyskomfort z powodu mojej negatywnej oceny komentarzy. Poświęciłem swój czas i zmieniłem wszystkie minusy na plusy. Mam nadzieję, że konto, które skrzywdziłem swoim nagminnym zachowaniem jest teraz w skowronkach i skacze z zachwytu z powodu osiągnięcia znacznie większej reputacji.

Jako kryminalista, użytkownik który ocenił 21 komentarzy negatywnie napisanych przez konto innego użytkownika oraz paskudna osoba, która przez dwa lata pobytu na portalu użyła jednego wulgarnego słowa, postanowiłem się uderzyć w pierś i umyć kuchnię gazową, odkurzyć dywan oraz zmówić wieczorem modlitwę. 

 

 

 

Aktywności użytkownika peksa

Gry użytkownika peksa   

Miesięcznik PSX Extreme