SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Znaleziono 5 artykułów nt. gry

Final Fantasy XV

REDAKCYJNE

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2016
5682V

Final Fantasy XV - recenzja gry + wideorecenzja

W 2006 roku szczęśliwcy postawili w swoich domach PlayStation 3, inni zainwestowali w Nintendo Wii, a na półkach sklepowych zawitały takie gorące produkcje jak Bully, Mortal Kombat: Armageddon, Okami, Prey, Kingdom Hearts II (EU), Gears of War, czy też nawet Final Fantasy XII. To właśnie w tym roku rozpoczęto prace nad Final Fantasy Versus XIII, które później przerodziło się w Final Fantasy XV. W międzyczasie zagraliśmy w wiele gier, świat zmienił się nie do poznania i w końcu po latach otrzymaliśmy tę wielką opowieść. Zastanawiacie się, czy było warto czekać? 

czytaj dalej »
151

Ostatni komentarz:

Dubbing owszem, ale według mnie lektor to bardzo dobre rozwiązanie. Słyszymy to co mówią aktorzy, ich emocje i przy okazji jest to... - bordouex

CZYTELNIKÓW

Calam Calam 18.01.2017
17V

Recenzja Final Fantasy XV

Tytuł, który niedawno świętował 10 lecie istnienia, pomimo tego, że miał premierę kilka tygodni temu. Recenzja Final Fantasy XV.

czytaj dalej »
1

Ostatni komentarz:

Użytkownik Calam wrzucił pierwszą recenzję na PPE... Przestaję pić ten Trunek z Namek, bo zaczynam widzieć jakieś dziwne rzeczy! Jeśli... - krzychu007

Sevchenko_kz3 Sevchenko_kz3 14.01.2017
38V

Final Fantasy XV - Pora odzyskać tron!

Final Fantasy XV był jednym z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w ciągu kilku ostatnich lat. Czy w końcu po jego nie tak dawnej premierze, sprostał moim oczekiwaniom? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć już za chwilę!

 
czytaj dalej »
1

Ostatni komentarz:

Dawno żadna recenzja nie zachęciła mnie do zagrania w grę, w którą nie planowałem zagrać. Super się czytało i w jakimś stopniu zachęciłeś... - VeraLynn

tragikomix tragikomix 27.12.2016
100V

Final Fantasy XV: Szczera recenzja od fana dla fanów

Od fana dla fanów. Jeśli jeszcze nie kupiłeś ostatniego Finala lub zastanawiasz się czy w ogóle go kupić, być może rozwieję twoje wątpliwości. Recenzję podzieliłem na podstawowe segmenty dla przejrzystości. Tekst zawiera informacje o rzeczach, których profesjonalni recenzenci w pośpiechu i napinką przed deadlinem oddania tekstu mogli w grze nie doświadczyć w ogóle ;)

czytaj dalej »
113V

FF15 - Rozczarowanie Roku

Zbliża sie koniec roku i każdy ma chęć podsumować w jakiś sposób mijający rok ja postanowiłem podsumować gry które kupiłem w 2016 i wybrać tą która mnie tak rozczarowała że żałowałem zakupu. Do grudnia byłem przekonany że ten tytuł dostanie gra DeusEx MD która poza rozczarowaniami związanymi z fabułą pozostawiała wiele do życzenia jeżeli chodzi o wykonanie. Niestety w grudniu po 10 dniowym opóźnieniu otrzymałem moją wielce oczekiwana grę Final Fantasy 15.

czytaj dalej »
7

Ostatni komentarz:

To nie spoiler skoro gra zaczyna sie od końca?, Poza tym tego co jest po walce nie opisałem. - Blender-Man

Miesięcznik PSX Extreme