SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Lista tekstów

TOP 10

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.02.2017
3153V

10 najlepszych gier o miłości na Walentynki

Walentynki. Jak to pięknie brzmi. Najpiękniej, kiedy o tym święcie myślą zarządy wielkich korporacji, produkujących o wiele za drogie okolicznościowe gadżety. My oczywiście nie zamierzamy wam nic wciskać ani zmuszać do obchodzenia tego dnia. Po prostu przyjrzymy się najciekawszym wątkom miłosnym w grach wideo.

czytaj dalej »
64

Ostatni komentarz:

Moze bano sie propagowac zwiazki homo? Nie kazdy trafil Shepardem na Mirande ;p - eggrodd

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.02.2017
5065V

TOP 10 najlepszych gier z Amigi

Temat Amigi wraca na łamy PPE jak bumerang. Ale to nie powinno dziwić. W końcu to najpopularniejsza platforma w naszym kraju z lat 90., która cały czas wspominana jest z rozrzewnieniem przez wielu (i ciągle używana przez małe grono zapaleńców). Więcej! Śmiało można powiedzieć, że gdyby nie Amiga... nie byłoby PSX Extreme.

czytaj dalej »
132

Ostatni komentarz:

na tamte czasy The Gold of the Aztecs było dla mnie jak Uncharted :) - Indiana

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.01.2017
2676V

TOP 10 najlepszych reklam konsol

Marketing konsol upodobnił się dzisiaj do reklam samochodów. Zrobiło się sterylnie, profesjonalnie, sztywno. Po prostu nudno. Kiedy ktoś próbuje wyjść poza ustalone normy politycznej poprawności dostaje od razu plaskacza za obrażanie czyichś uczuć. Drzewiej bywało jednak z reklamami konsol inaczej...

czytaj dalej »
21

Ostatni komentarz:

Fajny materiał :) - wojtpil

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.01.2017
3136V

TOP 10 skasowanych gier

Skasowanie Scalebound nie przestaje budzić emocji. Szczególnie, że w ostatnich lat Phil Spencer, szef działu Xbox, kilka razy zapewniał, że będzie to klejnot w repertuarze gier na Xbox One. To oczywiście nie jedyny przykład zatrzymanych produkcji, które wywołują wyjątkowy smutek wśród graczy.

czytaj dalej »
65

Ostatni komentarz:

wymienie za wymasterowaną "All" materie, da rade :) ? - devileon

Miesięcznik PSX Extreme

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.01.2017
3530V

Resident Evil. Ranking gier z serii od najgorszej do najlepszej

Do premiery Resident Evil 7 zostały ostatnie dni. Czy Capcom zdoła przekonać do swojej wizji ortodoksyjnych fanów swoich survival horrorów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów współczesnych gier grozy, takich jak Outlast? To się okaże niedługo.

czytaj dalej »
110

Ostatni komentarz:

Re 4 Re 2 Re 1 Re 3 Re Rev Re 0 Re 5 - bax_b

senix senix 08.01.2017
1382V

TOP 10 najbardziej wyczekiwanych RPGów w 2017 roku

Rok 2017 zapowiada się wybornie dla fanów gatunku RPGie. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was zestawienie najbardziej wyczekiwanych tytułów w najbliższych 12-tu miesiącach. Zapraszamy!

czytaj dalej »
81

Ostatni komentarz:

Gram w RPG'i od SNES'a, jest to mój ulubiony gatunek i myślałem, że się coś na tym znam a tu teraz autor tekstu mnie uświadomił, że Yakuza... - Bregon

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.01.2017
2698V

TOP 10 największych branżowych ściem

Sean Murray wg wielu osób prześcignął ostatnio samego Petera Molyneuxa w kalibrze sprzedawanych graczom kłamstw. Wszystko w związku z wielkim rozczarowaniem, którym okazało się No Man's Sky. Nasza ukochana branża ma jednak znacznie dłuższą niechlubną tradycję karmienia konsumentów ściemą, blagą i półprawdami.

czytaj dalej »
57

Ostatni komentarz:

Pamiętne screeny z The Getaway na ps2. - bb

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.12.2016
3242V

TOP 10 gier z lokalną kooperacją na PlayStation 4

Do Sylwestra pozostały ostatnie godziny. Pytanie co robić w trakcie nadciągającej biby? Odpowiedź prawdziwego hardkorowca może być tylko jedna: "będę grał. W grę!". Niekoniecznie w Tomb Raider.

czytaj dalej »
27

Ostatni komentarz:

Dawać Broforce !! ;) - Stared55

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.12.2016
4410V

TOP 10 najgorszych crapów 2016 roku

Koniec roku to czas podsumowań, w których oczywiście skupiamy się na najprzyjemniejszych momentach ostatnich 12 miesięcy. Warto jednak przez chwilę rzucić okiem również na największe porażki 2016 roku. Niestety poważne wpadki zdarzały się nawet największym firmom, takim jak Capcom i Activision.

czytaj dalej »
44

Ostatni komentarz:

Nie znam ok. połowy gier na tej liście, więc to chyba dobrze :D - Kunegunda_GoRyl

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.12.2016
3143V

Top 10 najgorszych konwersji gier z konsol na PC

Gracze pecetowi często podnoszą współcześnie larum związane z kiepską jakością multiplatformowych produkcji. Dzieje się tak np. kiedy nowy tytuł ma "zablokowany" framerate na poziomie 30 fps, albo kiedy interfejs został kiepsko dopasowany do wymogów obsługi myszką/klawiaturą. Deweloperzy odsądzani są od czci i wiary, a takie "porty" nazywane najgorszymi w historii. Pamięć wielu graczy nie sięga jednak chyba zbyt daleko, bo totalnie pokiełbaszonych konwersji z konsol na PC było kiedyś znacznie więcej.

czytaj dalej »
58

Ostatni komentarz:

Bierz GTXa 1070:) Albo jak masz nadmiar gotówki 1080:) Ja nie narzekam chociaż jak pisałem wolę grac na konsoli:) Ale karta sprawuje sie... - Hantos980

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.12.2016
4192V

TOP 10 najgorszych konsol w historii

Gracze zwykle spierają się, która konsola jest najlepsza. O najgorszych sprzętach służących do grania raczej nikt nie pamięta. Dzisiaj postanowiłem wam o takich hardware'owych potworkach przypomnieć.

czytaj dalej »
71

Ostatni komentarz:

Jasne, że malkontenci znajdą się zawsze, ale gdy dajesz 1200 zł za konsolkę to masz prawo oczekiwać czegoś więcej niż indyków i... - cissic

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.12.2016
1232V

TOP 10 najlepszych gier ufundowanych na Kickstarterze

Kickstarter miał w teorii stanowić ucieczkę z korporacyjnych macek. Jak już dobrze wiemy ten szczytny projekt nie do końca wypalił, bo korzystający z niego niezależni deweloperzy szybko wpadają z powrotem w objęcia wielkich firm, kiedy tylko zorientują się, że założone środki okazały się zbyt małe.

czytaj dalej »
12

Ostatni komentarz:

Wg mnie gra jest bardzo dobra, na dobrej kierownicy (np. T300RS) wręcz wybitna. Grafika i dźwięk bez zastrzeżeń, jedynie mała zawartość... - GooStuff

Przejdź do strony

Strona