6835V

Najlepsze dynamiczne motywy na PlayStation 4

PlayStation 4 może i nie pozwala poszaleć z własnymi tapetami w menu konsoli, ale zawsze pozostają nam motywy, z czego wiele dostępnych jest za darmo. Wybraliśmy dla Was najlepsze z dostępnych w europejskim PS Store.

Oto nasz wybór najlepszych motywów dynamicznych dla menu PlayStation 4. Dynamicznych, czyli z animowaną tapetą w tle, a często również z własną muzyką i dźwiękami. Zobaczmy, co ciekawego ma dla nas PS Store.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (darmowy)

Powrót Bandicoota w zestawie zremasterowanych klasyków był dodatkowo promowany zestawem avatarów i dynamicznym motywem. Co prawda ruchy tła są minimalne, ale przygrywająca w tle muzyka to uczta dla fanów serii - i to za każdym razem, gdy włączacie menu PlayStation 4!

 

Firewatch (14,50 zł)

Spokojna muzyka i zmienne pory dnia na panoramie w tle - czego chcieć więcej? Firewatch w grze zabrało nas do lasu, a w przygotowanym motywie pokazuje tę spokojniejszą stronę czuwania nad rozległym terenem. Niestety jest to najdroższa pozycja w całym zestawieniu.

 

Podróż (8,25 zł)

Podróż to fantastyczna, artystyczna i tajemnicza przygoda, a dynamiczny motyw oddaje ten klimat całkowicie. Spokojna muzyka oraz minimalistyczna, acz piękna animacja czynią z tego jeden z najlepszych dynamicznych motywów w PS Store. Jest też darmowa wersja, lecz statyczny motyw nie jest aż tak rewelacyjny.

Tagi: motywy playstation 4 publicystyka ranking theme zestawienie

Przejdź do strony