Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 17:53
Rainbow Six: Siege z 2 operatorem z Polski. Cichociemny wkracza do gry
2381V

Rainbow Six: Siege z 2 operatorem z Polski. Cichociemny wkracza do gry

Ubisoft przedstawia konkrety dotyczące ostatniego dodatku do drugiego sezonu wsparcia Rainbow Six: Siege. Na serwerach ponownie pojawi się operator z naszego kraju, który tym razem wkroczy do gry obok Koreańczyków.

Rainbow Six: Siege zadebiutował na rynku 1 grudnia 2015 roku. Tytuł od tego czasu jest systematycznie rozwijany, ale już wkrótce na serwerach zadebiutuje ostatnia zawartość z drugiego sezonu wsparcia.

Rainbow Six: Siege może być rozwijany przez kolejne 8 lat. Ubisoft celuje w 100 operatorów

Operacja White Noise została umiejscowiona w Korei Południowej. Gracze otrzymają możliwość pobiegania po wieży obserwacyjnej z widokiem na panoramę Seulu, jednak najważniejszym elementem DLC są bez wątpienia nowi operatorzy:

  • Jeden operator atakujący i jeden broniący z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych, którzy użyją swoich unikalnych umiejętności oraz broni, aby poradzić sobie w trudnych sytuacjach
  • Nowy operator z polskiej jednostki GROM

Dokładna prezentacja nowych żołnierzy odbędzie się podczas Finałów Pro Ligi. Wydarzenie zostało zaplanowane na 18-19 listopada i bardzo możliwe, że w trakcie imprezy otrzymamy pierwsze konkrety dotyczące przyszłych dodatków.

Ubisoft już wcześniej wspomniał, że zamierza wciąż rozwijać grę, więc prawdopodobnie jeszcze w tym roku pojawią się pierwsze informacje dotyczące trzeciego sezonu. Rainbow Six: Siege wciąż cieszy się sporą popularnością, więc autorzy chętnie dopracowują i rozbudowują tytuł.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft