Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2017 20:28
Ghost of Tsushima to nowa gra Sucker Punch!
4197V

Ghost of Tsushima to nowa gra Sucker Punch!

Na taką wiadomość czekaliśmy od dawna. Autorzy inFamousa pracują nad Ghost Of Tsushima, czyli zupełnie nową marką, która zaprowadzi graczy w sam środek Kraju Kwitnącej Wiśni. Szykuje się gruby killer.

Sucker Punch od dawna pracuje nad tajemniczym tytułem, który właśnie został zaprezentowany przez Sony. Autorzy  serii inFamous tworzą Ghost of Tsushima, czyli opowieść umiejscowioną w samym środku feudalnej Japonii.

Materiał nie zawiera fragmentów rozgrywki, czy też daty premiery, ale nie jest to raczej niespodzianka. To dopiero pierwsza prezentacja i w sumie trudno uwierzyć, by tytuł trafił na rynek w przeciągu następnych miesięcy – to raczej odległa (2019/2020?) przyszłość.

Mimo wszystko materiał potrafi pobudzić krew w żyłach. Wy też widzieliście nową Onimushę? Akurat Sucker Punch to ekipa, która może śmiało podjąć walkę z wielką marką Capcomu.

[Aktualizacja#1]

Kilka słów na temat gry powiedzieli deweloperzy. Ghost of Tsushima to gra akcji z elementami skradanki, w której gracze wcielą się w samuraja. Wszystkie lokacje stworzone dla produkcji mają odzwierciedlenie w prawdziwym świecie, a w trakcie rozgrywki otrzymamy możliwość biegania po wielkiej, otwartej mapie.  

Prace nad grą trwają 3,5 roku.

Tagi: Ghost of Tsushima