Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.10.2017 08:18
Xbox One X. Unboxing i porównanie gabarytów z PS4 Pro i Xbox One S
4274V

Xbox One X. Unboxing i porównanie gabarytów z PS4 Pro i Xbox One S

Pierwszy unboxing Xbox One X został przeprowadzony już w czerwcu przez Majora Nelsona z Microsoftu. Pora jednak na pierwsze nieoficjalne odpakowanie paczki z najpotężniejszą konsolą w historii. Tym razem już w sklepowym wydaniu.

Ekipa DigitalFoundry nagrała filmik z unboxingiem sklepowej wersji Xbox One X. Dzięki filmikowi możemy nie tylko sprawdzić, co Microsoft wrzuca do pudełek z najmocniejszą konsolą na rynku, ale też przyjrzeć się, jak Xbox One X wygląda w porównaniu z PlayStation 4 Pro i Xbox One S.

Test Xbox One X w nowym numerze PSX Extreme

Porównanie wymiarów poszczególnych sprzętów w zaczyna się od 4 minuty nagrania. Jedna z najciekawszych cech Xbox One X są małe gabaryty. Pomimo bardzo mocnych komponentów Microsoftowi udało się zapakować "wnętrzności" sprzętu w niewielkiej obudowie. W istocie przy zestawieniu gabarytów z Xbox One S to Xbox One X wydaje się mniejszym hardwarem. Porównanie wymiarów z PS Pro zaczyna się w 6:30 nagrania. Tutaj też zestawienie jest bardzo pozytywne dla Microsoftu. Mocniejsza konsola ma znacznie mniejszą obudowę od "PROsiaka", co dla wielu osób z deficytem wolnej przestrzeni pod telewizorem ma niebagatelne znaczenie.

Tagi: Microsoft unboxing xbox one xbox one x