Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 13:33
Mario w McDonald's. Nowy zestaw figurek na premierę Super Mario Odyssey
1776V

Mario w McDonald's. Nowy zestaw figurek na premierę Super Mario Odyssey

Nintendo postanowiło w ciekawy sposób wykorzystać okazję i ponownie zaoferuje graczom zestaw gadżetów. Figurki trafią do McDonald'sów już w przyszłym tygodniu i będzie to na pewno spora przyjemność dla posiadaczy Nintendo Switchów.

Pod koniec tygodnia zostanie oficjalnie zapowiedziana nowa oferta zabawek dodawanych do Happy Mealów, czyli zestawów z między innymi nuggetsami, jabłkiem oraz wodą. Klienci otrzymają możliwość kupienia pudełek z zabawkami Nintendo.

Recenzja Super Mario Odyssey

Aktualnie do Happy Mealów są dodawane gadżety z „Emotki. Film”, jednak takie przyjemności będą trwać wyłącznie do przyszłego tygodnia, ponieważ dzięki zmianie oferty otrzymamy możliwość kupienia poniższych zabawek.

Zestaw wydaje się dość standardowy, pewnie nie każdemu spodoba się każda figurka, ale warto wiedzieć o tej promocji. Niektórzy czytelnicy mogą zdecydować się na zestaw Super Mario Odyssey +  Happy Meal… I oczywiście wszystko dla naszych ukochanych dzieciaków – my będziemy tylko patrzeć! ;)

Nie mogę potwierdzić, kiedy oferta zostanie dokładnie wprowadzona do restauracji, ale najpóźniej będzie to właśnie pod koniec tygodnia, czyli w dniu premiery Super Mario Odyssey. Oczywiście Mario pojawi się we wszystkich punktach.

Za podesłanie zdjęcia i informacje, dziękuję użytkownikowi Michał.

Mario w McDonald's. Nowy zestaw figurek na premierę Super Mario Odyssey

Źródło: Informacje od czytelnika

Tagi: mcdonalds Nintendo Super Mario Odyssey