Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2017 15:01
World of Tanks z własnym burgerem i nuklearnym odcinkiem w War Stories
1003V

World of Tanks z własnym burgerem i nuklearnym odcinkiem w War Stories

Wargaming w ostatnich dniach rozpieszcza graczy. Studio opublikowało nową zawartość do konsolowej wersji produkcji, a dodatkowo fani mogą zjeść smacznego burgera i zgarnąć dodatki w produkcji. Poznajcie smaczne szczegóły.

War Stories to fabularny tryb do World of Tanks, który jest rozwijany i dopieszczany przez Wargaming. Od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z „Wojną Kennedy’ego”, czyli kolejną opowieścią przeznaczoną dla miłośników produkcji na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xboksach One oraz Xboksach 360.

World of Warplanes 2.0 z wielkimi zmianami. Klimatyczny zwiastun pokazuje rozbudowaną grę

W Wojnie Kennedy’ego gracze zapoznają się z alternatywną wizją historii związaną z kryzysem kubańskim. Stany Zjednoczone i Związek Radziecki staną u progu zagłady nuklearnej, a zainteresowani wcielą się tym razem w sierżanta Dalego Reece’a, który zasiądzie za sterami zmodyfikowanego czołgu M41 Bulldog.

Tak przyjemności zapowiadają twórcy:

"Wojna Kennedy’ego to czwarta kampania z cyklu War Stories. Wszystkie razem dają graczom na konsolach nie tylko zróżnicowaną rozgrywkę dla pojedynczego gracza i w kooperacji, jak również dobrze napisane i angażujące scenariusze opowiedziane za pomocą scen komiksowych autorstwa PJ Holdena i Matt Timsona. Ich poprzednie dokonania to doskonale przejęte serie o Dark Souls II, Just Cause 3, Terminator, RoboCop i seria World of Tanks: Roll Out od wydawnictwa Dark Horse. Za warstwę muzyczną odpowiada Inon Zur (m.in. Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Crysis). Artysta dokłada zarówno swój talent, jak i doświadczenie byłego czołgisty w armii."

Ciekawą współpracę nawiązał Wargaming z polskim oddziałem Burger Kinga. Od dzisiaj na terenie całej polski znajdziecie „Tank Burger”, czyli wielką kanapkę, którą kupcie za 15,95 zł, a wraz z jedzeniem otrzymacie kody do gry:

"Pierwszy z nich to kod zaproszeniowy dla nowych graczy. Drugi otrzymany kod należy wpisać na stronie www.tankburger.pl – po kilkusekundowej grze otrzymamy kod bonusowy (dla obecnie zarejestrowanych graczy). Na wirtualnych czołgistów czekają kody zawierające złoto, dni premium, wypożyczenie i zniżki na czołgi T26E4 SuperPershing, T-54 first prototype oraz możliwość zdobycia polskiej Pantery „Pudel” i kultowego „Rudego” znanego z serialu Czterej Pancerni i Pies."

Źródło: informacja prasowa

Tagi: burger king dlc dodatek wargaming World of Tanks