SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 16:10
Wolfenstein II: The New Colossus. Gameplay pokazuje walkę o wolność Ameryki
594V

Wolfenstein II: The New Colossus. Gameplay pokazuje walkę o wolność Ameryki

Już wczoraj Bethesda zapowiadała nowe materiały z Wolfenstein II: The New Colossus. Nie musieliśmy długo czekać na publikację, bo już teraz w Sieci wylądowały fragmenty z kolejnej misji. Siadajcie wygodnie i oglądajcie.

Wolfenstein II: The New Colossus powinno zadowolić największych miłośników uniwersum Wolfenstein. MachineGames małymi krokami rozwija markę, jednak za każdym razem deweloperzy oferują mocną rozgrywkę z przystępną historią.

Wolfenstein II: The New Colossus z kapitalnym zwiastunem pełnym akcji

Jak będzie w październiku? Trudno mówić o opowieści, ale walka o wolność Stanów Zjednoczonych zapowiada się przyjemnie. Twórcy są bardzo pewni swego, bo kolejny raz pozwalają spojrzeć na długie fragmenty rozgrywki.

To na pewno nie będzie rewolucja w serii, jednak nawet drobne ulepszenia sprawią, że gracze będą zachwyceni. Nie możemy zapomnieć, że już poprzednie tytuły MachineGames trzymały bardzo wysoki poziom.

Studio potwierdziło również celowanie w 60 klatek na sekundę w przypadku konsol, jednak wciąż nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących ulepszeń dla PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X. Bardzo możliwe, że autorzy zawalczą o rozgrywkę w 4K, jednak prawdopodobnie nie możemy liczyć na natywną jakość.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: bethesda gameplay machinegames wolfenstein ii: the new colossus

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Wolfenstein II: The New Colossus
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC 
  • Data premiery - Polska: 27.10.2017
  • Nie
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme