Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2017 16:45
LEGO Ninjago Movie – Gra wideo z pełnym dubbingiem. Roger pokaże swoje umiejętności
1700V

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo z pełnym dubbingiem. Roger pokaże swoje umiejętności

Polski dubbing nie zawsze prezentuje oczekiwaną jakość, ale akurat gry dla dzieci powinny zawsze posiadać rodzime głosy. Właśnie z tego powodu z uśmiechem na ustach mogę potwierdzić, że LEGO Ninjago Movie – Gra wideo trafi do polski w pełnej lokalizacji, a dodatkowo w grze usłyszycie naszego naczelnego! 

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo trafi na półki sklepowe 22 września. W tym dniu posiadacze PlayStation 4, Xboksów One, Nintendo Switchów oraz komputerów osobistych otrzymają dostęp do nowej przygody.

LEGO Marvel Super Heroes 2. Spider-Man dołącza do stawki bohaterów!

Dzisiaj możemy już oficjalnie potwierdzić, że LEGO Ninjago Movie – Gra wideo wskoczy na półki sklepowe w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing), za którą odpowiada QLOC S.A.. W pracach nad lokalizacją mógł pomóc nasz naczelny – Roger Zochowski – który w tytule przemówi głosem jednego z NPC-ów. Jak podaje sam zainteresowany, było to tylko kilka prostych kwestii, ale dla szefa to spora przyjemność.

W galerii znajdziecie zdjęcia z sesji, a dodatkowo wspomnę tylko, że nadchodząca gra TT Games zaoferuje ulepszony system ruchu, który umożliwi graczom na płynne przemieszczanie się po lokacjach niczym ninja.

Tytuł zawiera osiem sporych map, które zobaczycie również w LEGO NINJAGO: Film – opowieść trafi do kin w dniu premiery produkcji. A pewną ciekawostką jest na pewno fakt, że we wszystkich miejscówkach znajdą się dojo z wyzwaniami, gdzie bohaterowie będą mogli testować swoje umiejętności w walce z coraz to potężniejszymi przeciwnikami. Twórcy stworzyli również mapy bitewne, gdzie można brać udział w zmaganiach PVP do maksymalnie czterech graczy na podzielonym ekranie.

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo Roger

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo Roger

Tagi: LEGO NINJAGO Movie – Gra wideo Traveller's Tales Warner Bros.