SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 18:06
Gran Turismo Sport. Beta zapowiedziana zwiastunem!
3917V

Gran Turismo Sport. Beta zapowiedziana zwiastunem!

Dwa dni, dwa zwiastuny, a teraz beta! Japończycy właśnie zapowiedzieli zamkniętą betę Gran Turismo Sport. Rejestrujcie się i zapinajcie pasy!

Gran Turismo Sport miało zadebiutował w ubiegłym roku, ale Polyphony Digital podjęło decyzję o przełożeniu premiery. Japończycy postanowili zdecydowanie dopracować tytuł, ale możemy mieć nadzieję, że premiera nadjeżdża.

Gran Turismo Sport w Encyklopedii PPE.pl

Firma właśnie zapowiedziała zamknięte beta testy Gran Turismo Sport. Wydarzenie rozpocznie się 17 marca, ale na początku do zabawy zostaną zaproszeni wyłącznie wybrani gracze. Sympatycy serii powinni wyczekiwać na wiadomości prywatne na PlayStation 4 – to właśnie w Waszych skrzynkach pojawią się stosowne kody na pobranie produkcji.  

W trakcie rozgrywki zainteresowani gracze otrzymają dostęp do wybranych samochodów oraz tras, ale pojazdy oraz miejscówki będą zmieniać się w trakcie testów. Autorzy pozwolą wypróbować śmiałkom różne kategorie wyścigów.

Zabawa będzie również idealną szansą do zerknięcia na profil kierowcy – ta innowacja zaprezentuje dokładne oceny zawodników, ponieważ każdy przejazd będzie sprawdzany przez specjalny system, a dodatkowo istotnym czynnikiem noty będą opinie społeczności.

Gracze mogą zgłosić chęć uczestnictwa w becie pod tym odnośnikiem, jednak na początku do rozgrywki zostaną zaproszeni Amerykanie.

Materiał: Gran Turismo Sport | Closed Beta Announcement

Tagi: beta gran turismo sport trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Gran Turismo Sport
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 17.10.2017
  • Nie
  • od lat 3
Miesięcznik PSX Extreme