SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.01.2017 11:12
2925V

PlayStation 4 w nowym kolorze "mroźna biel"

Właśnie otrzymaliśmy komunikat od polskiego oddziału Sony, który potwierdził, że nowa wersja kolorystyczna aktualnego, "odchudzonego" modelu PlayStation 4 (z serii CUH-2000) będzie dostępna również na naszym rynku.

Sony Interactive Entertainment wprowadza do sprzedaży drugą wersję kolorystyczną standardowego modelu PlayStation 4 (z serii CUH-2000). System w kolorze „mroźna biel” dostępny będzie na rynkach europejskich, w Japonii i Azji, a regionalne premiery odbędą się jeszcze w tym miesiącu.

W Europie PlayStation 4 w kolorze mroźnej bieli dostępne będzie od 24 stycznia, z dyskiem 500 GB. Co ciekawe - Japończycy poczekają na swoją wersję "mroźnej bieli" aż do 23 lutego. Cóż, potomkowie samurajów przestają być priorytetem dla Sony, ale to łatwo zrozumieć patrząc na wciąż słabnące zainteresowanie konsolami stacjonarnymi w tym kraju.

Już nawet Tekken nie sprzedaje się w Japonii

Przy okazji w komunikacie prasowym Sony potwierdziło, że w 2017 roku odbędą się premiery następujących tytułów: Resident Evil 7 Biohazard, Nioh, Gravity Rush 2, Horizon Zero Dawn, PaRappa The Rapper Remastered.

Jak oceniacie wygląd białego modelu PS4? Czy zostalibyście przy czarnym standardowym modelu czy wolelibyście kupić taką konsolę, w zimowych barwach maskujących?]

Źródło: Komunikat prasowy

Tagi: playstation playstation 4 polska ps4 sony

Komentarze (98)

Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ten człowiek od Nintendo
Poziom: 51
REP.: 7074
Rayos dodano: 10.01.2017, 11:14 #1
Śliczna, białe konsole mają coś w sobie
Ukryj odpowiedzi (18)
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 61
REP.: 25423
Maciej2801 do Rayos dodano: 10.01.2017, 11:16 #2
nom ładnie widać na nich kurz i brud :-)
Ten człowiek od Nintendo
Poziom: 51
REP.: 7074
Rayos do Maciej2801 dodano: 10.01.2017, 11:20 #3
bardziej kurz na czarnych widać ;) zwłaszcza w świetle :D
Good Night Left Side
Poziom: 59
REP.: 32492
hop do Rayos dodano: 10.01.2017, 11:31 #4
I z czasem mogą zżółknąć. :P
prawda [5.172.***.***] do hop dodano: 10.01.2017, 11:35 #5
To już zależy od jakości użytego plastiku.
Take your shot
Poziom: 56
REP.: 20536
Yabby do Rayos dodano: 10.01.2017, 11:40 #6
Mają ale tylko do czasu. Można chować przed słońcem a i tak stają się żółte po latach.
Ten człowiek od Nintendo
Poziom: 51
REP.: 7074
Rayos do Yabby dodano: 10.01.2017, 11:46 #7
siur, ale po latach to juz konsola laduje w mniej widocznym miejscu ustepujac nowej generacji pola do popisu wizualnego ;)
Jadę powolutku na osiołku pod górę.
Poziom: 59
REP.: 17985
dwaduzepe do Maciej2801 dodano: 10.01.2017, 11:51 #8
Właśnie na białej nie widać.
Poziom: 44
REP.: 2194
chrno-x do Yabby dodano: 10.01.2017, 12:01 #9
Jak ktoś pali i nie dba o konsole to pewnie stają się żółte. Ja mam 16 letniego DeCka bez jakiegokolwiek przebarwienia, moje Wii U ma 3 lata i to samo, nawet mikrorys nie posiada na obudowie, no ale trzeba umieć dbać o białe konsole :-)
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 61
REP.: 25423
Maciej2801 do dwaduzepe dodano: 10.01.2017, 12:04 #10
ja mam jkis dziwnt kurz bo widac albo to te poznanskie powietrze ze smogiem ale co tydzien jak wycieram kurz to moje ps 3 jest czarne
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 61
REP.: 25423
Maciej2801 do chrno-x dodano: 10.01.2017, 12:05 #11
deck to Makaron ?
Poziom: 34
REP.: 420
Climber do hop dodano: 10.01.2017, 12:25 #12

hop napisał:

I z czasem mogą zżółknąć. :P
Jak się nie dba to robią się żółte.
rajdennn [37.47.***.***] do chrno-x dodano: 10.01.2017, 12:39 #13
ja mam wiiu bialem i moj tableto pad ma poscierane biale galki na zielone a obudowa w miejscach uchwytu przy trigerach pozolkniala o konsole dbam ale tez ja katuje bo gram non stop konsola ma 4 lata xd
lehronn [78.31.***.***] do chrno-x dodano: 10.01.2017, 12:41 #14
tu nie chodzi o palenie tylko oto że ten plastik się utlenia i staje się przez to żółty.
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Climber dodano: 10.01.2017, 12:54 #15
Mam białego 3DSa XL, idzie już mu czwarty roczek, a żółci nie widać. Nie dbam też o niego jakoś szczególnie, a do niedawna paliłem jak smok. :D
Biały jak w dniu zakupu.
Poziom: 34
REP.: 420
Climber do m. dodano: 10.01.2017, 13:03 #16
Bo 3ds maja plastik z dobrej produkcji. :P
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Climber dodano: 10.01.2017, 13:15 #17
Poziom: 32
REP.: 790
Kebab_Killah do Rayos dodano: 10.01.2017, 17:34 #18
No jeśli dopuszczasz do tego żeby na niej siadał :P Moja ma swój ołtarzyk i nie do pomyślenia jest żeby się kurzyła. Po zabawie nakrywam ją.
Can't live without games!!!
Poziom: 47
REP.: 1238
sylwester6969 do hop dodano: 10.01.2017, 22:50 #19
To fakt.Biały kolor zżółknie ale nie wiadomo po jakim czasie.Czasem to 5 czasem 10 lat.Najważniejsze żeby biała konsola nie była wystawiana na światło słoneczne no i z dala od papierosów.
Gracz multi - platformowy
Poziom: 70
REP.: 35705
saptis dodano: 10.01.2017, 11:15 #20
Podoba mi sie, ciekawe, ze zrobili inny kolor wersji slim, a nie Pro.
Ukryj odpowiedzi (1)
Ch*j z wami
Poziom: 72
REP.: 28579
Dżony do saptis dodano: 10.01.2017, 12:19 #21
Dokładnie zwłaszcza że niedługo zmieniam konsola i przygarnąłbym białego prosiaka
Poziom: 26
REP.: 78
marciniuk dodano: 10.01.2017, 11:15 #22
Bardzo ladny kolor. W ogole z czasem stwierdzam ze ta slimka nie jest taka brzydka i nawet chetnie postawilbym taka pod tv.
Poziom: 56
REP.: 6087
23tomas69 dodano: 10.01.2017, 11:16 #23
Nie ma to jak czarny ;)
Prawie jak Francis Pritchard...
Poziom: 63
REP.: 20173
Muminek dodano: 10.01.2017, 11:16 #24
Pro w takiej tonacji nie powodowałoby cofek...
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Muminek dodano: 10.01.2017, 11:21 #25
Ale byłby jeszcze masywniejszy, bo biały pogrubia ;)
Poziom: 25
REP.: 73
budyll dodano: 10.01.2017, 11:17 #26
Nowe? Ja kupiłem konsole dokładnie w takim kolorze ponad rok temu. Porównałem sobie właśnie kolor swojego pada z tym tutaj i różnicy nie widzę :P.
Ukryj odpowiedzi (2)
Lubię Placki
Poziom: 30
REP.: 361
Tennessee do budyll dodano: 10.01.2017, 11:43 #27
Mowa o wersji slim...
Poziom: 25
REP.: 73
budyll do Tennessee dodano: 10.01.2017, 15:21 #28
Ależ widziałem, widziałem. Podbijałem jedynie do tego tytułu news'a, bo ja konsolę w owym kolorze mam od ponad roku jak już pisałem ;).
Poziom: 31
REP.: 4679
m. dodano: 10.01.2017, 11:20 #29
Ślicznotka Slimka :)

Drugie skojarzenie - Michael Jackson.
fortis Fortūna adiuvat
Poziom: 50
REP.: 7945
xGiaraNx dodano: 10.01.2017, 11:21 #30
Czekam na kolor brązowy... wtedy lokalne powiedzonko SONY OSRANE nabierze nowego znaczenia :)
Poziom: 32
REP.: 790
Kebab_Killah dodano: 10.01.2017, 11:21 #31
Przyznam, że sprzęcik wygląda ładnie. Skoro przy kolorach jesteśmy to chciałbym mieć konsole i pada w kolorze poczciwego szaraczka :)

Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2017, 11:27
Ukryj odpowiedzi (14)
Poziom: 38
REP.: 594
mastachaz do Kebab_Killah dodano: 10.01.2017, 11:38 #32
to mozesz kupic :)
Gracz multi - platformowy
Poziom: 70
REP.: 35705
saptis do mastachaz dodano: 10.01.2017, 11:47 #33
Jasne - za trzy kola ? - sam chcialem kupic, ale odechcialo mi sie za taka cene, za dwa bym jeszcze kupil, ale nie wiecej. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2017, 11:48
Poziom: 38
REP.: 594
mastachaz do saptis dodano: 10.01.2017, 16:42 #34
ja dałem 5 i jakoś z tym zyje :)
Poziom: 38
REP.: 594
mastachaz do saptis dodano: 10.01.2017, 16:43 #35
najtańsza na allegro to 4 499,99 zł

skąd ta 3 ? chetnie bym kupił 2 :D
Poziom: 59
REP.: 12238
Riddickq do Kebab_Killah dodano: 10.01.2017, 17:23 #36
Kup skinął na konsolę.
Taki półśrodek ale fajnie wygląda ;)
Poziom: 32
REP.: 790
Kebab_Killah do mastachaz dodano: 10.01.2017, 17:30 #37
Ale nie za 4,5 tysia! Gdybym spał na pieniądzach to z moim podejściem do życia wolałbym ten szmal wydać na karmę dla potrzebujących futrzaków niż pchać go w kawał plastiku! Maksymalnie mogę dopłacić... No niech będzie! Klocka ale nie trzy! Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2017, 17:31
wynurzenia gracza
Poziom: 68
REP.: 23275
Ojciec-Gracz do mastachaz dodano: 10.01.2017, 17:41 #38
po co kupować szarką konsolę jak można okleić szarą naklejką za 20 zł.
Poziom: 59
REP.: 12238
Riddickq do Riddickq dodano: 10.01.2017, 18:08 #39
Miał być "skin", ale durny telefon wrypał co chciał :)
Poziom: 38
REP.: 594
mastachaz do Kebab_Killah dodano: 10.01.2017, 18:51 #40
a mnie podkusilo i kupilem a teraz i tak lerzy w pudelku :) co racja to racja.
Poziom: 38
REP.: 594
mastachaz do Ojciec-Gracz dodano: 10.01.2017, 18:58 #41
a no chodzby po to ze te wszystkie skiny to takie dziadostwo w moim zdaniu to jak kupic pegazusa kiedys mozesz mieć konsole od nintendo.
Poziom: 32
REP.: 790
Kebab_Killah do mastachaz dodano: 10.01.2017, 19:22 #42
Luzik guzik! Nie będę Ci mówił na co masz swoją walutę wydawać. Co do naklejki to przyznam Ci racje, słabo to wygląda. Sam zabieg oklejania należy wykonać z pietyzmem, żeby przynajmniej z kanapy nie raziło w oczy.
Poziom: 38
REP.: 594
mastachaz do Kebab_Killah dodano: 10.01.2017, 19:29 #43
dzieki , o to wlasnie chodzi ze masz cos czarnego naklejasz na to białe ale i tak widać krawędzie linie cięcia itd straszna porazka dla oczu :) chyba ze jestes czlowiekiem ktory ma to gdzieś
Gracz multi - platformowy
Poziom: 70
REP.: 35705
saptis do mastachaz dodano: 11.01.2017, 06:41 #44

mastachaz napisał:

ja dałem 5 i jakoś z tym zyje :)

Mnie jeszcze nie pogielo zeby placic tyle za konsole tylko dlatego, ze ma jakis inny kolor, poza tym mam co robic z pieniedzmi zamiast wydawac je na takie rzeczy.
Poziom: 38
REP.: 594
mastachaz do saptis dodano: 11.01.2017, 10:21 #45
mnie też chodz teraz wiem ze moglbym je wydać lepiej inaczej :)
ale kto w tym czasie przewidział ps4 pro itd :)

mozliwe ze ta edycja bedzie wiecej warta ale kiedys narazie bieda.
prawda [5.172.***.***] dodano: 10.01.2017, 11:27 #46
Czekam na wersję obudowy ze szczotkowanego aluminium, dam nawet tysiaka więcej.
Poziom: 45
REP.: 7748
martrix79 dodano: 10.01.2017, 11:31 #47
Ładna, ma w sobie nutkę szlachetnej, błękitnej krwi...
Hmm, to pewnie dlatego, że ta wersja ma jeszcze blu raya :P
Ukryj odpowiedzi (10)
Gracz multi - platformowy
Poziom: 70
REP.: 35705
saptis do martrix79 dodano: 10.01.2017, 11:35 #48
A ma sie pojawic jakas bez niego ?
prawda [5.172.***.***] do saptis dodano: 10.01.2017, 11:36 #49
Nie.
Poziom: 45
REP.: 7748
martrix79 do saptis dodano: 10.01.2017, 11:54 #50
Znając oszczędności Sony wcale bym się nie zdziwił :P
prawda [5.172.***.***] do martrix79 dodano: 10.01.2017, 12:10 #51
Gdyby tylko ceny i promocje gier na PSN nie były tak odrealnione, to chętnie bym taką wersję bez czytnika kupił i przeszedł na cyfrówki jak na pc.
Poziom: 45
REP.: 7748
martrix79 do prawda dodano: 10.01.2017, 12:57 #52
Jak nie masz potrzeby grać w nówki zaraz po premierze, to ceny gier na PSN (oczywiście w promocjach), są naprawdę przystępne.
Sam mam na PS3 więcej cyfrówek niż pudełek.
prawda [5.172.***.***] do martrix79 dodano: 10.01.2017, 13:22 #53
Porównywałem. Nawet starsze tytuły na PSN potrafią kosztować dwa razy tyle co wersja w pudełku.
Poziom: 38
REP.: 1621
Starylis do martrix79 dodano: 10.01.2017, 13:23 #54
To jak by odtwarzała płyty z grami zapisanymi w formacie BD przez odtwarzacze DVD albo CD?
Poziom: 45
REP.: 7748
martrix79 do Starylis dodano: 10.01.2017, 14:11 #55
Cyfra, kolego cyfra... zerowy koszt produkcji nośnika i dystrybucji. Niższy koszt produkcji konsoli pozbawionej odtwarzacza (co nie znaczy, że sama konsola w sprzedaży będzie tańsza)
Czy to się komuś podoba czy nie... tak za jakiś czas będzie.
Poziom: 38
REP.: 1621
Starylis do martrix79 dodano: 10.01.2017, 14:24 #56
Kolego. Chyba nie zrozumiałeś o czym napisałem bo dałeś dziwną odpowiedz.
Poziom: 45
REP.: 7748
martrix79 do Starylis dodano: 10.01.2017, 14:29 #57
Zrozumiałem - napisałem, że kiedyś po prostu nie będzie odtwarzała BD.
Choć nie mam tu konkretnie na myśli TEJ konsoli.
Poziom: 43
REP.: 197
Satanic_wybryk dodano: 10.01.2017, 11:33 #58
Chyba pizgająca biel :D
Ukryj odpowiedzi (1)
A co tu się wyprawia?
Poziom: 32
REP.: 1982
Mortus do Satanic_wybryk dodano: 10.01.2017, 12:07 #59

Satanic_wybryk napisał:

pizgająca biel


Może jestem dziwny, ale rozbawiło mnie to :D Dzięki, będę się miał z czego śmiać przez resztę dnia :P
Poziom: 29
REP.: 298
Yano dodano: 10.01.2017, 11:33 #60
stego co widze to jest slim a nie standard przecież ;p

ja białą standardową mam od 2 lat
Poziom: 25
REP.: 52
AshLambert dodano: 10.01.2017, 11:36 #61
Fajnie byłoby jakby ukazała się w końcu PS4 w wersji PRO w innych kolorach ( jakoś czarny do mnie nie przemawiał nigdy ) .Wyjątkiem jest tylko PS3 w wersji podstawowej bo tu akurat wygląda bardzo dobrze w czarnym . Może jakiś motyw z fajnej gry albo taka biała jak ta tutaj ale najlepiej w kolorze pierwszego szaraczka . Znajomy ma ps4 slim i ta czarna jest po prostu no brzydka , to jest oczywiście kwestia gustu no ale to moja opinia . Także czekam na PRO w innych kolorach :)
Poziom: 31
REP.: 1472
puzonyyx dodano: 10.01.2017, 11:45 #62
Dobra, jak jest temat PS4, to się podczepię.

Moja kupiona na premierę konsola powoli dokonuje żywota i będę musiał kupić nową. Mam telewizor FullHD i na razie nie planuję zakupu nowego.
Pytanie:
Kupować cichego, taniego slima, czy jednak zaiwestować w Pro?

PS: VR mnie nie interesuje Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2017, 11:47
Ukryj odpowiedzi (11)
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 11:49 #63
To zależy czego oczekujesz po konsoli. Wyższość PS4 Pro nie tyczy się jedynie 4K.
Jeśli woli zaoszczędzić trochę hajsu na gry, to bierz slimkę. Jeśli nie, i na pierwszym miejscu stawiasz bebechy, to bierz pro. Gry i tak będą te same, ale musisz się przygotować na to, że na slimce nie będą działały tak dobrze jak na Pro. Prosta sprawa.
Poziom: 31
REP.: 1472
puzonyyx do m. dodano: 10.01.2017, 11:55 #64
Szczerze mówiąc PS4 używam tylko do exów i sportówek. Resztę gier ogrywam na porządnym PC. Z tego względu jestem wyczulony na spadki klatek i czuję podskórnie każde chrupnięcie. Dlatego raczej skłaniam się ku Pro.
Z drugiej strony... czy do kilku gier rocznie będzie warto? Już nie chodzi o samą cenę, bo ta jest do przyjęcia, ale np. hałas. Aktualnie moje PS4 działa jak kosiarka i chwilami mam ochotę ją wynieść pod śmietnik.
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 12:01 #65
Kultura prac konsol Sony pozostawia wiele do życzenia ;)
Ale zarówno Pro jak i Slimka lepiej wypadają w tej kwestii od oryginalnej ps4.

Co do tych kilku gier, to ja myślę, że jednak warto. Zwłaszcza jeśli spojrzy się na nadchodzące tytuły Horizon i God of War mogą mieć problemy na wersjach podstawowych.
Poziom: 31
REP.: 1472
puzonyyx do m. dodano: 10.01.2017, 12:06 #66
Aktualnie różnice w działaniu gier na zwykłej i Pro nie powalają, ale też myślę, że zaczną się z czasem pogłębiać. Dlatego prawdopodobnie będzie trzeba postawić tego paskudnego Big Maca przy telewizorze i liczyć, że przetrwa do czasu zakupu lepszego TV.
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 12:08 #67
Piękny nie jest, ale za to bestia :D
Poziom: 19
REP.: 8
BAKCYL_13 do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 12:15 #68
A no jak wolisz
Poziom: 12
REP.: 30
smig do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 12:53 #69

puzonyyx napisał:


Pytanie:
Kupować cichego, taniego slima, czy jednak zaiwestować w Pro?

PS: VR mnie nie interesuje


Jak taniego? slim w wersji 1tb kosztuje około 1300 i już tak bardzo cenowo nie odbiega od pro, a ludzie z uporem porównują wersję 500gb do 1tb pro gdy mowa o cenach. Wg. mnie głupotą jest kupowanie slima 1tb jeśli w tym momencie ktoś rozważa zakup, ponieważ na tych konsolach będzie grało się jeszcze kilka lat
Poziom: 31
REP.: 1472
puzonyyx do smig dodano: 10.01.2017, 12:59 #70
Dzięki za zwrócenie uwagi. Myślałem, że różnica jest bardziej 1000, a 1800zł, ale w takim układzie slim nie ma za bardzo sensu.
Ciekawe tylko czy za rok nie wyjdzie jakaś ulepszona wersja Pro+, np. już z czytnikiem UltraHD jak u konkurencji...
Poziom: 12
REP.: 30
smig do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 13:17 #71
Nie bój, nie wyjdzie, szczególnie z tym czytnikiem
Poziom: 31
REP.: 1472
puzonyyx do smig dodano: 10.01.2017, 13:22 #72
O PS4 też tak mówili, chociaż ja po odpaleniu Bloodborne'a już wiedziałem, że ten hardware nie ma szans przetrwać zbyt długo. W sumie gry nie przeszedłem przez fatalny framerate, ciekawe jak chodzi na Pro :)

EDIT: doczytałem i niestety dupa - Blooborne dalej trzyma stabilne, filmowe 20fps ;P Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2017, 13:26
Poziom: 12
REP.: 30
smig do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 14:06 #73
Ale tak czy siak długo nie będzie nowych konsol od sony więc można narzekać, ale jak ktoś chce grać na tej platformie to nie pozostaje nic innego. Lepiej pograć w bloodborne niż nie pograć w niego wcale.
Jadę powolutku na osiołku pod górę.
Poziom: 59
REP.: 17985
dwaduzepe dodano: 10.01.2017, 11:50 #74
Mam konsolę 500GB, nie polecam. Zdecydowanie za mało.
Ukryj odpowiedzi (1)
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 61
REP.: 25423
Maciej2801 do dwaduzepe dodano: 10.01.2017, 12:19 #75
500 gb dysk w dzisiejszych czasach to smiech na sali
Poziom: 19
REP.: 8
BAKCYL_13 dodano: 10.01.2017, 12:04 #76
Woooooow. Sony miazdzy system. Tego juz chyba nikt nie przebije.
Poziom: 19
REP.: 8
BAKCYL_13 dodano: 10.01.2017, 12:07 #77
To nie zwykla biel ale mrozna biel. Microsoft obsrany.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 61
REP.: 25423
Maciej2801 dodano: 10.01.2017, 12:17 #78
Tai mały off topic
Widział może ktoś w PS 4 Pro w jakimś sklepie internetowym ? Bo próbuje kupic i wszędzie nie ma i nie wiadomo kiedy dostawa a do premiery Ni Oh chciałbym ja kupic.
Pozdrawiam
Ukryj odpowiedzi (3)
Poziom: 12
REP.: 30
smig do Maciej2801 dodano: 10.01.2017, 12:56 #79
Proponuje przejść się lub podzwonić po lokalnych sieciówkach, może w którejś zalega jeszcze jakiś egzemplarz
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 61
REP.: 25423
Maciej2801 do smig dodano: 10.01.2017, 13:04 #80
w mojej okolicy nic nie ma a najbliższe w Tczewie no nie porylo mnie tam jechac
Poziom: 26
REP.: -21
xJArekX do Maciej2801 dodano: 10.01.2017, 17:38 #81
Krótka historyjka jak kupowałem ps4 pro w sklepie było wystawnie tak na oko 40-50 sztuk zastanawiałem się wtedy kto to kupi po tygodniu zaglądam do sklepu a tam zostały 3 sztuki było to jeszcze przed świętami.
Najśmieszniejsze że teraz na znanym portalu aukcyjnym jest kilka używanych sztuk a cena zaczyna się od 2000zł jednego kolesia poniosło i wystawił za 3000zł ale i tak najbardziej rozbawiło mnie jak zobaczyłem pudełko od pro za 60zł :D
Snikers de fresz mejker
Poziom: 80
REP.: 20124
dexx dodano: 10.01.2017, 12:22 #82
The Best 2014.2015,2016 musi być podkreślone przez Sony bo inaczej Sony było by obesrane :P
Poziom: 15
REP.: 42
Lorn dodano: 10.01.2017, 12:48 #83
Konsola ładnie wygląda, ale już wyobrażam sobię tego pada po dłuższym użytkowanu, pożółkły, wypalcowany, z drobinkami kurzu w narożnikach -cudo po prostu :D
Ukryj odpowiedzi (4)
Poziom: 31
REP.: 1472
puzonyyx do Lorn dodano: 10.01.2017, 12:52 #84
Miałem białego pada do PS3 i nie był ani pożółkły, ani brudny. Po prostu obracam się w towarzystwie, które ma w zwyczaju myć ręce + na imprezach nie pozwalam ludziom dotykać sprzętu paluchami w czipsach/pizzy, bo uważam to za obleśne :)
Poziom: 15
REP.: 42
Lorn do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 13:05 #85
"Po prostu obracam się w towarzystwie, które ma w zwyczaju myć ręce" -Po co ta agresja? :P

Mycie rąk to jedno, a ich pocenie się w ciepłe dni to drugie. Oby plastik na padzie był dobrej jakości + nie każda impreza jest do końca pod kontrolą :P
Poziom: 31
REP.: 1472
puzonyyx do Lorn dodano: 10.01.2017, 13:14 #86
Agresja? Raczej dropna zaczepka, bo widziałem jak wyglądają pady ludzi, którzy o nie nie dbają. Poorane nieobcinanymi pazurami analogi, poklejony plastik i kawałki jedzenia pod bumperami. Ja bym się brzydził na czymś takim grać i wstydził kogoś zaprosić.
Jak się dba (o sprzęt i higienę), to nie ma problemów ani z gumkami na analogach, ani z "żółknącym" plastikiem :)
Poziom: 38
REP.: 1621
Starylis do puzonyyx dodano: 10.01.2017, 14:00 #87
Ja myje ręce obcinam paznokcie dbam o sprzęt, a i tak joypady od Xbox 360 będące w jasnych kolorach były w szparach i zagnieceniach brudne.
Białe i pochodne białemu zawsze się "bardziej" brudzi.

Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2017, 14:04
Poziom: 35
REP.: 2854
Ghostoom dodano: 10.01.2017, 13:16 #88
Elegancko się prezentuje.
Już mi się podoba ale mogli zrobić PROsiaka to może kiedyś bym się skusił.
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah dodano: 10.01.2017, 13:17 #89
Szkoda, że nie dali tego w zeszłym roku bo chętnie bym wziął białą Slimkę. No ale cóż, trudno się mówi :P
Poziom: 17
REP.: 30
crosq dodano: 10.01.2017, 13:36 #90
w pionie ta konsolka wygląda jak router
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 38
REP.: 1621
Starylis do crosq dodano: 10.01.2017, 14:06 #91
To jakiś wybitnie wielki router. Mój sobie ležy na boczku (nie na panu Boczku:). Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.01.2017, 14:08
JAY [193.26.***.***] dodano: 10.01.2017, 13:43 #92
Biała slim.. dawać lepiej PRO do sklepów i nowe pady Camouflage Green ;]
Poziom: 29
REP.: 437
klik dodano: 10.01.2017, 15:15 #93

Cytat:

Czy zostalibyście przy czarnym standardowym modelu czy wolelibyście kupić taką konsolę, w zimowych barwach maskujących?

No śliczna jest, po premierze idę wymienić swoją czarną na to złotko.
Poziom: 23
REP.: 669
vorimenn dodano: 10.01.2017, 16:19 #94
A co z białym PS4 Pro?
Poziom: 55
REP.: 11888
funnyluke dodano: 10.01.2017, 17:23 #95
Wszystko pięknie... ale ciągle wrzucać 0,5 TB dysk do konsoli!!! To chyba jakiś joke!!!

Konsola i pad w tym kolorze to arcydzieło!!!
Poziom: 37
REP.: 2316
kazuyoshi dodano: 10.01.2017, 17:46 #96
Białas górą
Poziom: 32
REP.: 599
majkel3333 dodano: 10.01.2017, 19:32 #97
ładny kolor , ciekawe jak na żywo wygląda
Poziom: 43
REP.: 1956
PhantomPain dodano: 11.01.2017, 12:24 #98
Wygląda to już znacznie lepiej, ale gdzie PRO w takim wydaniu? Pewnie to kwestia czasu :)