SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2016 16:34
The Flame in the Flood w końcu trafi na PlayStation 4. Twórcy prezentują kompletne wydanie
341V

The Flame in the Flood w końcu trafi na PlayStation 4. Twórcy prezentują kompletne wydanie

Wielka podróż dziewczyny z psem zadebiutuje w końcu na konsoli Sony. Twórcy właśnie ujawnili najnowszy zwiastun, zapowiedzieli dodatkowe elementy przygotowane dla posiadaczy PlayStation 4 oraz podali wstępną datę premiery. 

The Flame in the Flood zadebiutowało już na Xboksach One i komputerach osobistych. Twórcy zebrali ponad 250 tysięcy dolarów od graczy i dzięki tej gotówce mogła urzeczywistnić się wizja zniszczonego świata pełnego niebezpieczeństw.

Gra zebrała oceny na poziomie 72-73% i studio zapowiedziało prace nad edycją na PlayStation 4. Dzisiaj otrzymaliśmy wstępną datę premiery – w styczniu The Flame in the Flood trafi na konsolę Sony i w tym wypadku gracze otrzymają możliwość kupienia „Kompletnego Wydania”. W paczce znajdzie się gra z usprawnioną rozgrywką, trybem zawierającym komentarz reżysera, awatary oraz dynamiczny motyw.

Nie otrzymaliśmy jeszcze ceny, ale szczegóły mają nadejść już w ten weekend. Autorzy pojawią się na PlayStation Experience, gdzie przedstawią konkrety dotyczące projektu.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 the flame in the flood the molasses flood

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Flame in the Flood
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme