SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 25.12.2010 00:01
Miss Gier Wideo: Trip vs. Nariko
2833V

Miss Gier Wideo: Trip vs. Nariko

Dziewczyny z Tekkena tylko przez pierwszych kilka godzin toczyły równą walkę.Tak, już czas najwyższy poznać wyniki pojedynku Niny, Christie, Lili i Xiaoyu, oraz postaci, które zmierzą się w trzecim starciu pierwszej rundy wyborów Miss Gier Wideo.

 

Przyznam się szczerze, że w przypadku poprzedniej rywalizacji moim faworytem była od samego początku Nina. Okazuje się jednak, że zdołała ona utrzymać się na pozycji lidera zaledwie kilka godzin. Z każdą kolejną minutą coraz większą przewagę zdobywała Christie, która ostatecznie uzyskała ponad 50% Waszych głosów. Prowadząca początkowo Nina spadła na trzecie miejsce, przegrywając zaledwie 3 głosami z Lili. Ostatnia pozycja przypadła Xiaoyu, która nawet na chwilę nie prześcignęła chociażby jednej z rywalek.

 

Tymczasem w trzecim pojedynku zmierzą się dwie postaci wykreowane przez speców z Ninja Theory. Fani Heavenly Sword, jednej z pierwszych produkcji na PS3, doskonale pamiętają rudowłosą Nariko, która swoimi akrobacjami i magnetycznym spojrzeniem wypracowała sobie tytuł jednej z najgorętszych niewiast obecnej generacji konsol. Jej konkurentką będzie Trip (Enslaved), którą wielu graczy uznaje za swoistą kopię Nariko. Wprawdzie wirtualne charaktery obu dziewczyn diametralnie się od siebie różnią, jednak wygląd zdradza, że za projektami postaci stało to samo studio. Wybór oczywiście należy do Was.

 

 

Tagi: enslaved heavenly sword miss gier wideo

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme