SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 27.06.2016 20:15
1807V

Snooker Live Pro to symulator profesjonalnego snookera autorstwa polskiego studia GameDesire

Nieczęsto zdarza się, że na rynku pojawiają się gry na podstawie tej dyscypliny. Tym bardziej warto zauważyć, że Snooker Live Pro sygnują swym nazwiskiem dwaj topowi gracze.

Snooker Live Pro to przede wszystkim gra polegająca na strategii i precyzji, o czym ręczą Neil Robertson oraz Judd Trump - profesjonalni gracze w snookera. Twórcy z GameDesire próbują, za pośrednictwem swojej produkcji zapewnić użytkownikom jak najbardziej autentyczne doświadczenia. Oczywiście na tyle na ile da się je odtworzyć w grze przeznaczonej na tablety. Ogromną uwagę przyłożono w tym wypadku do odwzorowania zasad i mechaniki po to, aby w efekcie wypuścić na rynek tytuł, w którym warunkiem zwycięstwa będzie posiadanie naprawdę wysokich umiejętności. 

Snooker Live Pro to gra wysoce kompetytywna i przeznaczona głównie do prowadzenia rozgrywek sieciowych. Na szczęście nie brakuje w niej również materiałów treningowych dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną.

Gra dostępna jest zupełnie za darmo, do pobrania za pośrednictwem platform Google Play i AppStore.

Źródło: http://press.gamedesire.com/snookerlivepro/

Tagi: gamedesire snooker live pro

Komentarze (13)

Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Użytkownik konta Premium PPE.
Poziom: 66
REP.: 29260
bigbird dodano: 27.06.2016, 20:22 #1
Artykuł sponsorowany? Czy po znajomości dla Marty M. zrobiłeś tego pseudo-newsa/reklamę?
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 28
REP.: 1519
mirek01982 do bigbird dodano: 27.06.2016, 20:25 #2
Nie to po prostu artykuł Gołebia :D wspiął się na swoje wyżyny :D
Poziom: 44
REP.: 5198
Elanczewski dodano: 27.06.2016, 20:33 #3

Cytat:

Neil Robertson oraz Judd Trump - profesjonalni gracze w bilarda


W snookera, w snookera. To tak, jakby napisać, że Messi to profesjonalny gracz w piłkę wodną. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.06.2016, 20:34
Poziom: 30
REP.: 13
zych1991 dodano: 27.06.2016, 20:37 #4
Jaki ku*wa bilard !? Gra nazywa się SNOOKER, już samo to powinno dać do myślenia szanownemu autorowi...
Ukryj odpowiedzi (3)
Poziom: 42
REP.: 1343
timo86 do zych1991 dodano: 27.06.2016, 20:47 #5
Nie wymagaj za wiele na tym portalu...
Poziom: 28
REP.: 1519
mirek01982 do zych1991 dodano: 27.06.2016, 22:28 #6
Z niego taki szanowny jak ze mnie miły :D
Może kiedyś się dobrowolnie zwolni...
Poziom: 31
REP.: 15
Yugo do zych1991 dodano: 28.06.2016, 00:05 #7
ojoj, nie zesr*j się, przecież snooker to odmiana bilarda.
Poziom: 37
REP.: 4527
adiq1033 dodano: 27.06.2016, 22:57 #8
PPE - "portal o konsolach" ktory pisze o grach na Androida i lalkach Barbie. :-)

Bo recenzje filmów to za mało. Już wkraczają audycje radiowe, lada moment doczekamy się artykułów o komiksach.

A będzie też kanał kulinarny z odcinkiem "zrób własnego grzybka z Mario"?

[*]
Ukryj odpowiedzi (2)
Poziom: 34
REP.: 1635
Ghull do adiq1033 dodano: 28.06.2016, 07:03 #9
Akurat powiem ci, że takie jajcarskie artykuły związane z grami konsolowymi byłyby mile widziane:) BTW, na początku myślałem, że dwóch typków ze zdjęcia to pracownicy burgerkinga:)
Ten człowiek od Nintendo
Poziom: 51
REP.: 7074
Rayos do adiq1033 dodano: 28.06.2016, 10:20 #10

adiq1033 napisał:


A będzie też kanał kulinarny z odcinkiem "zrób własnego grzybka z Mario"?
[*]


Oooo, świetny pomysł na artykuł dla mnie, dzięki!
Nieruchomy, acz poruszony
Poziom: 56
REP.: 9446
Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię dodano: 27.06.2016, 23:02 #11
Bez urazy, ale to już chyba Arcade Pool od Team 17 sprzed 20 lat wyglądał atrakcyjniej.

Tak ogólnie to brakuje mi takich produkcji na konsolach, która fajnie by oddały klimat pubu. Edytowano 2 razy. Ostatnio: 27.06.2016, 23:07
Jadę powolutku na osiołku pod górę.
Poziom: 59
REP.: 17985
dwaduzepe dodano: 28.06.2016, 08:35 #12
Panie Gołąb oszczędź Pan już sobie wstydu. Odejdź Pan.
Ja [81.219.***.***] dodano: 28.06.2016, 10:35 #13
"o czym ręczą"??????
Polska język, trudna język.