Euro 2016 dzień 15 - czas na kolejny mecz 1/8 finału - dzisiaj Węgry - Belgia

Konkurs
1369V
redakcja | 26.06.2016, 09:50

Uff, co to był za mecz, co tam się działo, ile nerwów. Finalnie nasi awansowali do ćwierćfinału, notując w regulaminowym czasie 1:1 (i ten wynik zaliczamy), aby potem wygrać 5:4 w karnych. A już dzisiaj kolejne spotkanie w ramach 1/8 finału - zapraszamy do typowania meczu Węgry - Belgia.

Bukmacherzy skazują Węgrów na pożarcie - za postawioną złotówkę można wygrać nawet 6,50 zł. Typując Belgów, do zgarnięcia jest jedynie 1,65 zł. Czy faktycznie zanosi się na łatwą wygraną? Przypomnijmy, że Węgrzy wygrali z Austrią, zremisowali z Islandią i po jednym z najlepszych meczów na Euro (jeśli nie najlepszym) zremisowali 3:3 z Portugalią, ostatecznie wygrywając grupę F. Belgia po porażce z Włochami odniosła dwa zwycięstwa - 3:0 z Irlandią i 1:0 ze Szwecją. Bilans historycznych spotkań zdecydowanie na korzyść Belgów - wygrane w ostatnich 4 meczach sparingowych, wcześniej remis na MŚ w 1982 i wygrana 2:1 na ME w 1972. Węgrzy obok Walijczyków zdobyli najwięcej bramek w fazie grupowej (6). Belgia zaś jest jedną z 3 ekip (za Portugalią i Anglią), która stworzyła sobie najwięcej okazji bramkowych. Inna rzecz, że Węgrzy tworząc znacznie mniej okazji, mają dokładnie tyle samo strzałów celnych (17) co Belgia.

Spotkanie rozpocznie się o 21.00 w Tuluzie, a tym samym na Wasze typy czekamy do 20:50. Cały czas przypominamy, że do zabawy można dołączyć w każdej chwili - przed nami jeszcze 9 spotkań do wytypowania łącznie z dzisiejszym meczem.

Przypominamy również, że w fazie pucharowej typujemy tylko wynik podstawowych 90 minut bez dogrywki i ewentualnych karnych.

PES typował 1:0 dla Polski i znowu był blisko... przynajmniej do 82. minuty. Ostatecznie jednak 1:1 i bez punktów. W meczu Węgry - Belgia PES również typuje 1:0. Cóż, póki co za wiele bramek na Euro nie ma, więc...

Przypominamy - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili, ale oczywiście im więcej typów (najlepiej poprawnych :)), tym większa szansa na zajęcia w klasyfikacji generalnej miejsca premiowanego nagrodami. Jedyny wymóg, to posiadanie konta na PPE.pl, co jest niezbędne do poprawnego weryfikowania zgłaszanych typów i zliczania Waszych punktów.

Jeżeli chciałbyś rozegrać własne Mistrzostwa Europy, sprawdź Pro Evolution Soccer 2016 - UEFA Euro 2016

Nie przedłużając, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Typujcie wyniki, porównujcie ze znajomymi, zbierajcie punkty. Życzymy wszystkim powodzenia i udanej zabawy :).

Fundatorami nagród są cdp.pl (gry), PlayStation Polska (abonamenty PS Plus) i ADVERTIGO S.A., wydawca magazynu PSX Extreme (prenumeraty).

Źródło: własne