SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 11.03.2016 13:00
Cenega i PPE zapraszają na Mistrzostwa Polski Street Fighter V - AKTUALIZACJA
1045V

Cenega i PPE zapraszają na Mistrzostwa Polski Street Fighter V - AKTUALIZACJA

Przypominamy, że już 12 marca w Warszawie w Złotych Tarasach odbędą się ostatnie eliminacje do wielkiego finału Mistrzostw Polski Street Fighter V. Tego samego dnia odbędzie się również turniej finałowy. Nie zwlekajcie i zapisujcie się na ostatni turniej eliminacyjny. 

Nie ma czasu na zabawę. Zaczynamy trenować od dnia premiery, by następnie spotkać się wspólnie na wirtualnej ulicy i sprawdzić, kto zasługuje na tytuł prawdziwego Ulicznego Wojownika. Warto spróbować swoich sił nie tylko dla zabawy, ale również dla atrakcyjnych nagród przygotowanych przez PlayStation Polska i firmę Cenega.

Zawody odbywały się będą na klasycznych turniejowych zasadach, ale przed finałami będziecie musieli wziąć udział w eliminacjach, które odbędą się w kilku miejscach na terenie kraju.

Rozkład rozgrywek eliminacyjnych przedstawia się następująco:

  • 20.02.2016 - Saturn Kraków, CH Galeria Krakowska, ul. Pawia 5
  • 21.02.2016 - Saturn Poznań, CH City Center, ul. Stanisława Matyi 2
  • 27.02.2016 - Saturn Łódź, CH Port Łódź, ul. Pabianicka 245
  • 28.02.2016 - Saturn Szczecin, CH Kaskada, al. Niepodległości 36
  • 12.03.2016​ – eliminacje i finały w Warszawie, CH Złote Tarasy, Złota 59

Nowa gra, nowy system i równe szanse dla wszystkich. Zwycięży ten, komu uda się najlepiej opanować V-Skille swojej głównej postaci w tym bardzo krótkim czasie dzielącym nas od premiery do pierwszych rozgrywek.

Zapraszamy na specjalną stronę turnieju, gdzie zapoznać się możecie z REGULAMINEM zabawy oraz ze wszystkim regułami obowiązującymi podczas zawodów. Znajdziecie tam również specjalny FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, którego wypełnienie zagwarantuje wam miejsce w eliminacjach.

AKTUALIZACJA: Zapisy na turniej są już zamknięte, ale zapraszamy wszystkich na event, gdzie będzie można oczywiście zobaczyć jak graja najlepsi gracze w Street Fightera w naszym kraju.  

Tagi: mistrzostwa polski street fighter v turniej

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Street Fighter V
  • Platformy:  PS4   PC 
  • Data premiery - Polska: 16.02.2016
  • Napisy
  • od lat 12 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme