SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2016 17:00
Jak zmienił się Resident Evil Zero? Sprawdźcie porównanie wersji z PlayStation 4 i edycji na konsole Nintendo
1264V

Jak zmienił się Resident Evil Zero? Sprawdźcie porównanie wersji z PlayStation 4 i edycji na konsole Nintendo

Capcom odpicował kolejna opowieść z żywymi trupami. Resident Evil Zero HD debiutuje w tym miesiącu na pięciu platformach, więc możemy dzisiaj zerknąć na ciekawe porównanie grafiki. Tytuł prezentuje się zdecydowanie lepiej w zestawieniu z pierwowzorem. 

W przyszłym tygodniu na półki sklepowe trafi Resident Evil Zero HD. Gra pierwotnie zadebiutowała w 2008 roku na japońskim rynku i od tego czasu zmieniło się naprawdę wiele. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest poniższy materiał. Malarze z Capcomu ponownie nie zawiedli fanów i zajęli się dosłownie każdą lokacją. Tytuł w wersji HD wygląda naprawdę dobrze.

Jednak nie jest to wielka niespodzianka. Japończycy już w przypadku Resident Evil HD (2015) pokazali, że potrafią odsmażać mięsko i bez przeszkód przenoszą leciwe pozycje na aktualną generację. Teraz pozostaje nam tylko czekać na pierwszą prezentację Resident Evil 2 Remake. Twórcy zapowiedzieli, że w przypadku tej odsłony możemy liczyć na pełnoprawny remake.

Resident Evil Zero HD to bez wątpienia must-have dla osób, które lubią uniwersum, a dotychczas nie miały okazji zapoznać się z edycjami na sprzęty Nintendo. Szefowie Capcomu na pewno nie będą marudzić na zainteresowanie, bo już ostatni kotlet osiągnął wyśmienite wyniki. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: capcom porównanie grafiki resident evil zero resident evil zero hd

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Resident Evil Zero HD
  • Platformy:  PS4   XONE   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme