SKLEP
<i>Użytkownik usunięty</i> Użytkownik usunięty 11.06.2013 06:28
PlayStation Plus wymagane, by grać w gry na multi!
5527V

PlayStation Plus wymagane, by grać w gry na multi!

Nowa informacja od Sony odnośnie gry sieciowej nie jest tak drastyczna jak blokowanie używanych gier od Microsoftu. Właściwie jest to całkiem rozsądna decyzja, teraz gdy już wiemy, że PS4 nie będzie blokowało gier czy potrzebowało dostępu do sieci.

W cenie PS+ (195 zł na rok) otrzymamy nieograniczoną rozgrywkę sieciową jak i gry za darmo lub w specjalnych ofertach promocyjnych. Oczywiście wykupienie usługi PS+ nie jest wymagane. Gracze nadal będą mogli cieszyć wszystkimi grami w single-player i usługami media services. Decyzja Sony bardzo przypomina rozwiązanie stosowane w XBL. 

Zastanawiające jest co kryje się pod hasłem "immersive multiplayer" jednak wszystko wskazuje na wykorzystywani opcji "share" i innych usług społecznościowych. Sam czekam na więcej informacji w tej sprawie od Sony. Koszty za korzystanie z PS+ nie są ogromne, a bonusy jakie otrzymujemy w zamian warte są swojej ceny. Jest to zdecydowanie jedyna "zła" wiadomość z konferencji Sony. Wszystko i tak jak zawsze zależy od graczy. 

 

Tagi: ps4 sony

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme