Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.11.2019 17:47
Gra o Tron KCD
1053V

Gra o Tron jako mod do Kingdom Come: Deliverance. Ogromna modyfikacja trafi do naszej dyspozycji niebawem

Już niebawem do Kingdom Come: Deliverance trafi ogromna modyfikacja związana z serialem "Gra o Tron"

Dzięki wydanym niecały tydzień temu oficjalnymi narzędziami moderskimi do gry Kingdom Come: Deliverance, wznowiono pracę nad modyfikacją zatytułowaną "Siedem Królestw". Modyfikacja to całkowita konwersja serialu "Gra o Tron" do gry studia Warhorse Studios.

Pierwsze ruchy nad ogromnym modem rozpoczęły się parę dni po premierze produkcji, czyli na początku 2018 roku. Prace jednak zostały przerwane ze względu na brak narzędzi umożliwiających wykonanie czegoś, czego pragną twórcy modyfikacji. 6 dni temu udostępniono oficjalne narzędzia moderskie, więc prace zostały wznowione, o czym zostaliśmy już poinformowani przez platformę Twitter. 

Seven Kingdoms: Deliverance będzie zawierać szczegółowy otwarty świat oparty na Riverlands podczas Wojny Pięciu Królów. Mnóstwo treści do modyfikacji zostało już ukończone.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla maniaków średniowiecznych gier oraz fanów serialu Gra o Tron. Pierwsze materiały związane z nieoficjalną modyfikacją obejrzycie na koncie poświęconym rozszerzeniu Seven Kingdoms. W chwili obecnej nie znamy daty premiery.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało 13 lutego 2018 roku na PC, Xboksie One oraz PS4. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez recenzentów oraz graczy, a studio Warhorse Studios podzieliło się z nami informacją, że prace nad kontynuacją już ruszyły.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GameWatcher.com

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios