Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 22:49
Disney plus bohateorwie
2655V

Disney+ z datą premiery w kolejnych krajach! Platforma szykuje się do następnych debiutów

Disney właśnie potwierdził datę premiery Disney+ na kolejnych rynkach. Jest to z jednej strony dobra, a z drugiej strony zła wiadomość, ponieważ widzowie z Polski będą musieli zaczekać na dostęp do platformy przynajmniej kilka dodatkowych miesięcy.

Disney zdecydował się na bardzo nietypową premierę Disney+. W listopadzie usługa będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Holandii, a teraz możemy potwierdzić premierę na kolejnych rynkach.

Disney+ zadebiutuje 31 marca w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii oraz we Włoszech i... Następne rynki zostaną ogłoszone wkrótce. Na liście nadal nie ma Polski, ale jak wiadomo firma tłumaczy wszystkie produkcje na polski język, więc możemy oczekiwać, że debiut w naszym kraju odbędzie się na początku 2020 roku.

Jest to zła wiadomość, bo nie możemy liczyć na niespodziankę i premierę jeszcze przed końcem roku (wciąż krążyły po Sieci takie plotki), ale z drugiej strony to mały pozytyw – bo może faktycznie usługa zostanie udostępniona w Polsce w pierwszej połowie 2020 roku? Warto również zauważyć, że premiera w między innymi Wielkiej Brytanii oraz Niemczech może sprawić, że łatwiej będzie nam korzystać z zagranicznych kont.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: Twitter

Tagi: data premiery Disney disney plus disney+