Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 19:21
Call of Duty Modern Warfare DLC
2239V

Call of Duty: Modern Warfare z pierwszym bezpłatnym DLC. Nowe mapy i tryb

Infinity Ward nie słucha do końca społeczności, ale przynajmniej dba o atrakcje na serwerach Call of Duty: Modern Warfare. Gracze mogą szykować się na ostre granie, bo jeszcze w tym tygodniu pobierzemy pierwsze, darmowe DLC.

Społeczność Call of Duty: Modern Warfare nie potrafi pojąć ostatnich decyzji Infinity Ward, ale deweloperzy przynajmniej dbają o aktualizacje. Produkcja zadebiutowała na rynku pod koniec ubiegłego miesiąca, a już teraz możemy szykować się na pierwszy dodatek.

Już jutro na serwerach Call of Duty: Modern Warfare trafi rozszerzenie składające się z dwóch map (Multiplayer - Shoot House, Ground War - Krovnik Farmland) oraz powracający tryb Hardpoint. Rozszerzenie będzie oczywiście dostępe dla wszystkich graczy za darmo – pliki tym razem nie trafią wcześniej na jedną z platform.

Hardpoint był już dostępny w Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: Advanced Warfare, Call of Duty: Black Ops III, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Call of Duty: WWII, Call of Duty: Black Ops 4 i Call of Duty: Mobile. Wariant zabawy polega na rywalizacji dwóch drużyn, które muszą zająć określony punkt na mapie i bronić go przed przeciwnikami. Problemem okazuje się fakt, że zespół zbiera punkty tylko w momencie, gdy członkowie formacji znajdują się na wyznaczonym terenie.

Jest to bez wątpienia miła wiadomość dla fanów, którzy spędzają cały wolny czas na serwerach Call of Duty: Modern Warfare i zamierzają w najbliższy weekend także postrzelać do przeciwników.

Więcej o Call of Duty: Modern Warfare przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward