Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2019 22:04
xbox scarlett
12985V

Wymień Xbox One na Xbox Scarlett. Microsoft zachęca do przeskoczenia na next-gena

Xbox Scarlett zadebiutuje dopiero pod koniec przyszłego roku, ale niektórzy gracze już mogą zapewnić sobie dostęp do konsoli nowej generacji. Microsoft zachęca do przeskoczenia na next-gena.

Korporacja z Redmond wciąż promuje Xbox All Access, czyli specjalny abonament, dzięki któremu gracze mogą w cenie przykładowo 30,99 dolarów otrzymać dostęp do Xboksa One X, Xbox Game Pass, Xbox Live Gold oraz w przyszłym roku wymienią konsolę na Xboksa Scarlett. Z podobnej oferty mogą skorzystać gracze, którzy płacą mniej i mogą aktualnie grać na Xboksie One S.

Propozycja jest naprawdę interesująca dla graczy, którzy nie mogą pozwolić sobie na zapłacenie większej kwoty za samą konsolę – tutaj w cenie stosunkowo niskiego abonamentu otrzymują jeszcze dostęp do wszystkich niezbędnych abonamentów.

Xbox All Access nie jest oczywiście dla każdego, jednak jestem przekonany, że Microsoft nie będzie narzekał na zainteresowanie – firma dobrze promuje propozycję i samo przeskoczenie na next-gena może zainteresować bardzo szerokie grono graczy.

Dobrze cały program przedstawia poniższy zwiastun – jak wiadomo aktualnie Xbox All Access nie jest dostępny w Polsce... Ale bylibyście zainteresowani konsolą na abonament?

Na naszym serwisie również sprawdzicie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: xbox all access Xbox One xbox scarlett