Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.11.2017 14:09
Valkyria Chronicles 4 zapowiedziane na PlayStation 4
355V

Valkyria Chronicles 4 zapowiedziane na PlayStation 4

Valkyria Chronicles 4 pojawi się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Poza samą informacją o istnieniu gry, pojawił się też pierwszy zwiastun i galeria.

Valkyria Chronicles to seria gier taktycznych osadzonych w alternatywnej wersji drugiej wojny światowej. Ostatnia odsłona wyłamała się jednak z tradycji wykreowanej przez poprzedniej odsłony. Zamiast taktycznej rozgrywki otrzymaliśmy wręcz typowego przedstawiciela RPG akcji, ale z ciekawie poprowadzoną fabułą. Fani najpewniej będą zawiedzeni, ale nowym odbiorcom może się spodobać.

Nasza recenzja Valkyria Revolution

Tymczasem firma SEGA zapowiedziała Valkyria Chronicles 4 - kolejną część zasłużonej serii, ale tym razem w stylu wiernym poprzednikom. Akcja zostanie osadzona w roku 1930, podczas drugiej wojny europejskiej. Obejmiemy kontrolę nad żołnierzami Federacji, którzy zmierzą się z Imperium. W nowej odsłonie poznamy losy nieznanych bohaterów. Jeśli chodzi o rozgrywkę to do czynienia będziemy mieć z wyjątkowym połączeniem gry taktycznej ze strzelaniną. Mają pojawić się nowe klasy postaci i mechaniki rozgrywki.

Valkyria Chronicles 4 - oficjalny zwiastun

Valkyria Chronicles 4 ma pojawić się w marcu przyszłego roku. Powyższy zwiastun pozwoli Wam przyjrzeć się stylowi graficznemu, który ma być wierny stylowi poprzedników. Poniżej, w galerii, znajdziecie też trzy zrzuty ekranu.

Tagi: playstation 4 Sega Valkyria Chronicles 4 wideo