Jakub Barwiak Jakub Barwiak 16.11.2017 19:52
Shazam! Widowisko DC jak klasyk z Tomem Hanksem
294V

Shazam! Widowisko DC jak klasyk z Tomem Hanksem

Oglądaliście Duży z Tomem Hanksem? Jeśli tak i jeśli polubiliście ten obraz, powinniście wyczekiwać Shazam! - jednego z zapowiedzianych filmów od DC.

 

Zachary Levi – odtwórca głównej w roli w filmie Shazam! - porównał zapowiedziane widowisko DC do filmu Duży z Tomem Hanksem, w filmie tym pewien chłopiec po wypowiedzeniu życzenia, następnego dnia obudził się jako dorosły mężczyzna.

Czy Shazam! będzie lepszy niż Liga Sprawiedliwości?

Sądzę, że odczucia przy filmie będą takie same jak przy Dużym, tylko że w tym wypadku będą super moce, będę musiał pokazać swoje wewnętrzne dziecko, tak jak Tom Hanks.

Biorąc pod uwagę, iż Shazam! opowiada o chłopcu, który dzięki zaklęciu przemienia się w dorosłego superbohatera, porównanie to wydaje się być bardzo sensowne. Zachary Levi zdradził również, iż rozpoczął przygotowania do treningu, aby zyskać odpowiednią posturę dla kina superbohaterskiego. Aktor chce pozostać w takiej formie również i po zakończeniu zdjęć, co jest logicznym posunięciem, w kontekście ewentualnego pojawienia się tego bohatera w innych filmach.

Oprócz Leviego, w Shazamie! pojawi się również gwiazda Disney Channel – Asher Angels, który zagra Billy’ego Batesona, chłopca który przemienia się w Shazama. Ponadto plotkuje się o tym, iż w rolę Dr Sivany, głównego antagonisty widowiska, wcieli się Mark Strong.

Produkcja Shazama! Ma rozpocząć się w przyszłym roku, w tym momencie pozostaje więc nam czekać na kolejne informacje dotyczące tego filmu, w tym te powiązane z obsadą.

Źródło: https://movieweb.com/shazam-movie-zachary-levi-big-comparison/

Tagi: DC shazam warner bros zachary levi