Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.11.2017 15:49
Doom VFR - 10 minut brutalnej rozgrywki
646V

Doom VFR - 10 minut brutalnej rozgrywki

Doom VFR to przygotowany na potrzeby VR Doom z poprzedniego roku. W nową wersję zagramy w grudniu, a tymczasem możemy sprawdzić próbkę gry.

Doom pojawiło się w poprzednim roku i zyskało sobie spore uznanie wśród fanów samej serii, ale też strzelanek w klasycznym stylu. Szybkie tempo rozgrywki, wysoka brutalność i mocna muzyka łącząca w sobie metal i elektronikę. W wersji na PlayStation VR gra tak dynamiczna nie będzie, będzie się też dość znacząco różnić od oryginału.

Doom VFR pozwoli nam zwiedzić nowe lokacje

Jedną z największych różnic względem oryginału to fakt, iż w Doom VFR wcielimy się w inną postać. Będziemy jednym z naukowców, którego świadomość obsługiwać będzie specjalny kombinezon bojowy. Będziemy więc nie tylko rozrywać na strzępy demonicznych przeciwników, ale również rozwiązywać zagadki. Tym samym odwiedzimy też nowe lokacje, choć wiele ich nie będzie.

Doom VFR - 10 minut rozgrywki

Powyższe wideo stanowi 10-minutową próbkę rozgrywki Doom VFR. Jak było już wcześniej wiadomo, poruszać się będziemy poprzez teleportowanie się do wybranych miejsc. W tym czasie czas na chwilę mocno zwolni, a po wybraniu punktu docelowego, wróci do normy. Gra pojawi się 22 grudnia.

Tagi: Bethesda doom vfr id Software playstation 4 playstation vr wideo