Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.11.2017 11:57
The Surge - pierwsze obrazki z DLC 'A Walk in the Park'
395V

The Surge - pierwsze obrazki z DLC 'A Walk in the Park'

The Surge może nie należy do grona najlepszych gier tego roku, ale zdecydowanie warto dać tytułowi Deck13 szansę. Ciekawe podejście do mechaniki soulslike, interesująca walka i świetne wykorzystanie mocy PS4 Pro sprawiają, że warto się tytułem zainteresować.

Jeśli jednak to nadal za mało, to wydawca The Surge poinformował, że rozszerzenie fabularne 'A Walk in the Park' pojawi się już w grudniu. Deck13 Interactive w pierwszym dodatku fabularnym postanowiło wyprowadzić nas z klaustrofobicznych korytarzy firmy CREO, zabierając nas na otwarte przestrzenie. Oczywiście te nadal będą równie niebezpieczne jak tereny, które zwiedziliśmy w podstawce gry.

Przeczytaj naszą recenzję gry The Surge

Park Rozrywki stworzony został dla rodzin pracowników CREO, ale po awarii stał się miejscem w którym nikt z was nie chciałby się znaleźć. Pracownicy ochrony, którzy oszaleli, robotyczne maskotki parku chcą zabić każdego, kto znajdzie się w zasięgu ich oczu. Lokacje zostały zaprojektowane tak, by dać nam wyzwanie oraz zachęcić do eksploracji w celu odnalezienia ukrytych skrótów i sekretów.

'A Walk in the Park' doda do The Surge kilkanaście nowych rodzajów broni, elementów zbroi oraz implantów, dzięki którym rozbudujemy nasze zdolności bojowe. Dodatek pojawi się na początku grudnia. Oprócz tego, Focus Home zapowiedziało wydanie kompletnego wydania The Surge w którym poza podstawką znajdziemy wszystkie wydane DLC wraz z 'A Walk in the Park'. A zrzuty z DLC zobaczycie w galerii poniżej.

The Surge - rozgrywka z PS4 Pro

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deck13 interactive Focus Home Interactive galeria playstation 4 the surge