Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.10.2017 16:25
Destiny 2 - zmieni się system zdobywania nagród w ramach Iron Bannera
424V

Destiny 2 - zmieni się system zdobywania nagród w ramach Iron Bannera

Destiny 2 spotyka się z niemałą krytyką mimo ogromnej popularności zaraz po premierze. Najpierw tyczyło się to zawartości, a teraz systemu zdobywania nagród w ramach wydarzenia Iron Banner. Twórcy obiecują jednak zmiany.

Destiny 2 doczekało się powrotu Iron Bannera, czyli wydarzenia pozwalającego nam zdobyć specjalne żetony, które później możemy wymieniać na losowe nagrody. Nie spodobało się to graczom, więc twórcy szykują zmiany.

Overwatch w Destiny 2? Zabawny easter egg w grze Bungie

W trakcie TwitchCon 2017 twórcy Destiny 2 wspomnieli o problemie i dotyczącego go odzewu graczy. W związku z tym wprowadzą zmiany. Przyszłe wydarzenia w ramach Iron Banner pozwolą nam wybrać konkretną nagrodę, aniżeli wydać określoną ilość żetonów na coś losowego. Oprócz tego, za wykonywanie celów misji, otrzymywać będzie ornamenty.

Jednak zanim doczekamy się kolejnego wydarzenia, będziemy musieli poczekać na początek drugiego sezonu, zanim Bungie wprowadzi te zmiany. Wtedy też do gry wejdzie wydarzenie The Dawning, dzięki któremu w strefie społecznościowej będziemy mogli toczyć bitwy na śnieżki czy grać w hokeja. Oprócz tego pojawi się nowe uzbrojenie, perki i kilka innych nowości. W grudniu ma pojawić się płatne rozszerzenie i prawdopodobnie wtedy też wystartuje drugi sezon.

Destiny 2 - rozgrywka z PS4 Pro

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-10-23-destiny-2s-iron-banner-reward-system-will-be-reworked

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4