Jakub Barwiak Jakub Barwiak 13.10.2017 10:17
New Mutans. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu ze świata X-Men
424V

New Mutans. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu ze świata X-Men

Po sukcesie Deadpoola i Logana, Fox postanowił intensywniej rozwijać uniwersum X-Men. W przyszłym roku zadebiutują aż trzy filmy o mutantach. Właśnie dostaliśmy zwiastun jednego z nich – New Mutants.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby horror z grupką superbohaterów z nadnaturalnymi mocami? Już wkrótce nie będziecie musieli, gdyż Josh Boone (Gwiazd naszych wina) dostarczy właśnie to, dzięki swojemu nowemu filmowi, spin-offowi serii X-Men – New Mutants.

Gambit z reżyserem?

Pierwszy zwiastun tej produkcji obiecuje nam właśnie coś czego, nie było do tej pory w uniwersum X-Men, a w zasadzie i w kinie superbohaterskim w ogóle. Wygląda na to, że zarówno Deadpool jak i Logan dodały włodarzom wytwórni Fox odwagi, dzięki czemu studio to zaczęło podejmować większe ryzyko przy swoich komiksowych produkcjach. Biorąc pod uwagę tegoroczny sukces To, możliwe iż ryzyko to może się opłacić.

New Mutants - Pierwszy zwiastun

Kim w ogóle są New Mutants? To grupa nastoletnich mutantów, którzy wciąż trenują w instytucie Xaviera. Po raz pierwszy drużyna ta pojawiła się w komiksach w 1982 roku. Wygląda na to, że film Boone’a podchodzi do materiału źródłowego dosyć swobodnie, co w tym wypadku nie musi oznaczać czegoś złego.

New Mutants będzie jednym z trzech filmów ze świata X-Men, które na przyszły rok zaplanował Fox. Widowisko zadebiutuje 13-ego (piątunio) kwietnia, oprócz nich w kinach pojawi się również Deadpool 2 i X-Men: Dark Phoenix. W obsadzie New Mutants znajdą się m.in. Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, oraz Charlie Heaton.

 

Źródło: http://movieweb.com/new-mutants-movie-trailer-2018-x-men/

Tagi: fox josh boone X-Men: The New Mutants