Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.10.2017 09:45
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Zobaczcie pełny zwiastun!
931V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Zobaczcie pełny zwiastun!

Był teaser, czas na pełen zwiastun. Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi doczekał się wreszcie porządnej zapowiedzi, przed swoją grudniową premierą.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi zadebiutują w kinach już w grudniu, z tego też powodu coraz intensywniej rozkręca się machina marketingowa tego widowiska. W końcu dostaliśmy jej najważniejszy element – pełen zwiastun.

Łotr 1. W filmie mógł się pojawić bohater z gry

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - najnowszy zwiastun

Ostatni Jedi będzie oczywiście kontynuował wątki rozpoczęte w Przebudzeniu Mocy, być może dostaniemy więc odpowiedzi na kilka pytań postawionych przez ten film i dowiemy się np. kim jest Rey, jak upadła akademia Luke’a i skąd Najwyższy Porządek miał kasę na Gwiazdę Śmierci XXL - no ok, na to pewnie nie dostaniemy odpowiedzi, ale na kilka innych być może już tak. ;)

Epizod VIII Star Wars zadebiutuje w kinach 14-ego grudnia. Reżyseruje Rian Johnson znany z filmu Looper – Pętla Czasu. W obsadzie znaleźli się m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Laura Dern, Benicio del Toro, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Gwendoline Christie, Carrie Fisher oraz Mark Hamill.

W Polsce, podobnie jak i na świecie, ruszyła już przedsprzedaż biletów na Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Zl2_-ayidbw

Tagi: Disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi lucasfilm star wars: the last jedi Video