Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.10.2017 10:51
Star Wars Battlefront 2 - otwarta beta na PS4 już dostępna
715V

Star Wars Battlefront 2 - otwarta beta na PS4 już dostępna

Star Wars Battlefront 2 jest już dostępne dla wszystkich, w ramach otwartych testów beta. Tym samym wszyscy chętni mogą przetestować tryb wieloosobowy.

Star Wars Battlefront 2 zapowiada się jako najlepsza gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie dość, że ma zgrabnie wcisnąć się pomiędzy wydarzenia z najnowszych filmów i uzupełnić fabułę, to sama rozgrywka jest świetnie zaplanowana - choćby z uwagi na to, że nad poszczególnymi elementami pracują studia, które robią to co umieją najlepiej.

Star Wars Battlefront 2 na PS4 Pro oferuje dużo lepsze oświetlenie niż Xbox One

Do tej pory tylko ci, którzy zamówili Star Wars Battlefront 2 przed premierą mogli testować tryb wieloosobowy. Dzisiaj beta staje się otwarta dla wszystkich. Co można sprawdzić? Tryb Galactic Assault to starcia na dużą skalę, w których udział weźmie do 40 graczy. Celem rozgrywek jest zdobycie lub obrona sali tronowej, w zależności od strony konfliktu.

Kolejnym trybem jest Strike. Polega on na przejęciu paczki i dostarczeniu jej do punktu odbioru. Druga strona stara się oczywiście temu zapobiec. Poza zwykłymi żołnierzami, możemy wspomóc się bohaterami. Trzeba jednak zdobyć określoną ilość punktów za wykonywanie celów czy zabijanie innych graczy.

Jeśli bieganie piechotą się nam znudzi, możemy zasiąść za sterami statku kosmicznego w trybie Galactic Assault. Naszym celem będzie obrona bądź zniszczenie określonego celu. Tak jak w przypadku pozostałych trybów możemy tutaj korzystać z kart bądź wsparcia bohaterów. Karty z kolei otrzymamy ze skrzynek z łupami - na start otrzymujemy dwie, ale kolejne wpadają w trakcie rozgrywek.

Otwarta beta Star Wars Battlefront 2 dostępna jest od godziny 10:00. Plik instalacyjny znajdziecie tutaj, a poniżej jest zwiastun, który przedstawia zawartość, z której możemy skorzystać. Jeśli nie czujecie się pewni, możecie pograć w trybie Arcade w ramach ćwiczeń - nawet na podzielonym ekranie!

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun testów beta

 

Tagi: beta Digital Illusions CE Electronic Arts open beta otwarta beta playstation 4 star wars battlefront 2