Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.09.2017 12:57
Detroit Become Human prezentuje rozgrywkę z TGS 2017
505V

Detroit Become Human prezentuje rozgrywkę z TGS 2017

Detroit Become Human zapowiada się jako kolejna emocjonująca gra od twórcy Heavy Rain - o ile ktoś lubi podobny styl. Dzisiaj możemy sprawdzić rozgrywkę, którą zaprezentowano na TGS 2017.

Detroit Become Human opowie nam o konflikcie androidów i ludzi w odległej przyszłości. David Cage, czyli główny projektant gry twierdzi, że to największy projekt studia. Nie tylko ze względu na wysoce ambitną fabułę, ale też wybory, które mają mieć kluczowe znaczenie w pisaniu wyjątkowej ścieżki fabularnej. Dzięki tegorocznym targom Tokyo Game Show mogliśmy podziwiać najnowszy zwiastun, choć w wersji japońskiej co nie każdemu przypasowało.

Detroit: Become Human - konflikt ludzi i androidów na nowym zwiastunie

Tegoroczne targi Tokyo Game Show przyniosły nie tylko nowy zwiastun Detroit Become Human, ale też 13 minut rozgrywki. Grafika jak zwykle prezentuje najwyższy poziom, ale oprócz tego możemy sprawdzić jak prezentuje się mechanika. Widać, że ta mocno przypomina to co mieliśmy w poprzednich grach studia, ale dla fanów to z pewnością dobra wiadomość. Całość jest oczywiście w języku japońskim, co tyczy się nie tylko głosów, ale i interfejsu. Interesujący nas fragment zaczyna się w około 25 minucie poniższego wideo.

Detroit Become Human - rozgrywka z TGS 2017

Jak widać mamy tu do czynienia ze znaną już sceną, w której staramy się ocalić małą dziewczynkę. Detroit Become Human ma pojawić się w przyszłym roku. Oficjalnej daty premiery jeszcze nie ustalono, ale przedstawiciele Sony mówili, że większość zaprezentowanych gier na tegorocznym E3 zostanie wydana w pierwszym kwartale. Można więc przypuszczać, że tyczy się to również nowej gry Davida Cage'a.

Tagi: Detroit: Become Human playstation 4 quantic dream Sony Interactive Entertainment tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo