Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.09.2017 20:34
Code Vein. Masa umierania na długim materiale z gry
921V

Code Vein. Masa umierania na długim materiale z gry

Code Vein straszy sztywnymi animacjami i powolnym tempem walki, ale mimo wszystko zbiera bardzo pochlebne opinie. Nowe materiały powinny spodobać się przede wszystkim wielbicielom gier soulslike.

Code Vein to nowa marka Namco Bandai, przy której pracuje część osób tworzących serię God Eater. Będzie to przedstawiciel modnych ostatnio pozycji soulslike. Twórcy pragną jednak stworzyć przystępną grę akcji, która nie frustruje użytkowników. Osoby grające mają jednak inne zdanie i twierdzą, że tytuł jest niemniej wymagający co Dark Souls i Bloodborne.

Code Vein przedstawia walkę z bossem

Code Vein powraca za sprawą trwającego ponad 20 minut nagrania. Pochodzi ono z tegorocznych targów TGS. Autor zaznacza jednak, że był nieprzygotowany do gry. Nie znał sterowania i nie wiedział czego się spodziewać, więc większość materiału ukazuje  jego umieranie. Nadal możemy jednak spojrzeć na ogólny trzon zabawy i ocenić, jak gra sprawdza się w ruchu.

Code Vein - rozgrywka z TGS 2017

Code Vein powinno się spodobać wszystkim osobom, którym nadal mało wyzwania i chętnie sprawdzą się w kolejnej wymagającej grze przypominającej serię Dark Souls. Tytuł wrzuci nas do mrocznego uniwersum, gdzie w post-apokaliptycznym świecie żyją krwiożercze bestie i wampiry. My będziemy jednym z krwiopijców, a zabawa skupi się na eksterminacji wrogów w różnorodnych krainach. Poniżej znajdziecie obfitą galerię prezentującą różne urywki z gry.

Źródło: https://www.dualshockers.com/code-vein-ps4-gameplay/

Tagi: Bandai Namco Code Vein galeria Namco Bandai obrazki playstation 4 wideo