Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.09.2017 22:25
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Nowy zwiastun w październiku?
354V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Nowy zwiastun w październiku?

Gwiezdne Wojny pod batutą Disneya słyną z ukrywania swoich tajemnic i stosunkowo oszczędnego marketingu, nie inaczej jest w przypadku Ostatniego Jedi, który do tej pory doczekał się jednego teasera, oraz kilku zdjęć i informacji.

Mark Hamill uwielbia trollowanie i interakcję z fanami, podobnie pobawił się ostatnio w kontekście daty premiery nowego zwiastuna Ostatniego Jedi. Aktor wrzucił tweeta, w którym napisał:

Nowe/stare planety w filmie o Hanie Solo?

Oglądajcie football, wieczorem 9-ego października, bez konkretnego powodu.

Warto przy tym zaznaczyć, iż finalny zwiastun Przebudzenia Mocy również ukazał się w październiku w czasie nocy Footballu na ESPN, być może więc Ostatni Jedi podąży jego śladem, tym bardziej że kampania Epizodu VIII jest bardzo podobna do filmu Abramsa. Oczywiście Hamill, jak szybko zamieścił, swój post, tak szybko go usunął.

Usunięcie tego tweeta może potwierdzać jego prawdziwość. Wystarczy założyć, iż Hamill powiedział za dużo, albo przypadkowo – mimo swojej niewiedzy – trafił w prawdziwy termin, w którym ukaże się zwiastun.  Tuż po usunięciu posta, wrzucił tweeta,  w którym napisał, iż nie ma pojęcia kiedy ukaże się następny zwiastun Ostatniego Jedi.

Zarówno Rian Johnson – reżyser Epizodu VIII, jak i Mark Hamill radzili fanom, aby Ci unikali dalszego marketingu kolejnej części Star Wars, ten drugi jednak z pewnością rozumie, iż część osób chętnie pójdzie w niewiedzy do kin, z kolei inni nie mogą się doczekać nowych materiałów dotyczących produkcji Lucasfilmu.

Premiera Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi już w grudniu.

Źródło: http://screenrant.com/star-wars-8-trailer-release-date-monday-night-football/

Tagi: Disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi lucasfilm mark hamill star wars: the last jedi