Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.09.2017 20:16
Kontynuacja NieRa bliżej. Square szuka pracowników
403V

Kontynuacja NieRa bliżej. Square szuka pracowników

NieR: Automata prawdopodobnie otrzyma kontynuację, a twórcy zaczęli już wstępne prace i szukają nowych współpracowników.

NieR: Automata zebrało wyśmienite oceny na całym świecie i okazało ogromnym sukcesem finansowym. Square Enix nie wiązało z tytułem aż takich nadziei i włodarze firmy zostali pozytywnie zaskoczeni. Teraz najwidoczniej zaczynają się wstępne prace nad kontynuacją.

NieR: Automata - szalony twórca wymienia swoje ulubione gry

Yoko Taro już wcześniej mówił, że ma dalsze pomysły na rozwój marki NieR i jeśli tylko będzie miał okazję, to chętnie stworzy trzecią część gry. Rozważał też przygotowanie remastera lub remake'u pierwszej odsłony, a nawet kolekcję trylogii Drakengard, która również należy do jednego uniwersum. Teraz Square Enix ruszyło z rekrutacją pracowników do kolejnych projektów. Reżyser Yoko Taro i producent Yosuke Saito umieścili ponadto wiadomość, że szukają rąk do pracy nad czymś związanym z NieR

Na dziś jest to w zasadzie jedyna informacja. Możemy być jednak pewni, że w przyszłości usłyszymy o NieR i że Yoko Taro na pewno zadba o emocjonalną historię z najwyższej półki. Chcielibyście, aby potencjalna kontynuacja była utrzymana w podobnym stylu?

NieR - zwiastun premierowy "Death is Your Beginning"

Źródło: http://www.jp.square-enix.com/recruit/career/group/6bd/nier.html

Tagi: nier automata PlatinumGames Inc. playstation 4 Square Enix wideo